Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan jöhetnénk össze újra a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan jöhetnénk össze újra a volt párommal?

Figyelt kérdés

Én rontottam el az egészet, tudom és nagyon bánom. Ez tavaly novemberben történt (megcsaltam). Mostanra amolyan "barátság extrákkal" lett a kapcsolatunk, de nekem ez nem elég, újra vele akarok lenni mert szeretem - pedig tudatában vagyok, hogy a korábbi problémák valószínűleg most is meglennének, mert ezek már akkor is rajtunk kívül állóak voltak (a családja). Legszívesebben elásnám magam és... Belehalok!

Mit tehetnék? Félek ezt konkrétan felhozni, mert nem úgy látom, mintha bármiféle kapcsolatra vágyna, főleg velem, inkább halálra dolgozza magát... De közben meg nem is az a fajta, aki csak úgy lefekszik bárkivel. Szóval elég ambivalens.

Én vagyok a nő.


2015. aug. 16. 01:26
 1/4 anonim ***** válasza:

Hogyan jöhetnénk össze újra a volt párommal?

Én rontottam el az egészet, tudom és nagyon bánom.


Hát akkor meg is válaszoltad!

Vezekelj, meakulpázz, mondd el ezt neki, és kérj bocsánatot!

Beszéljétek ki a sérelmeit, vigasztald meg, adj neki igazat és kérdezd meg, mivel tehetnéd jóvá!

Ha megvan a jóvátétel, AKKOR áruld el, hogy szeretnél megint többet vele lenni!

Szerintem a munkába is a fájdalom miatt temetkezik, és nem tud nélküled mit kezdeni magával úgysem.

2015. aug. 16. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Tulajdonképpen ezen már túl vagyunk, ez mind megtörtént, mielőtt megint jóban lettünk volna. Szakítás után pár hónapig nem beszéltünk. De ezen ne múljon...
2015. aug. 16. 02:40
 3/4 anonim ***** válasza:

És jóvá tetted neki?

Megtetted, amit kért jóvátételül?

Nekem gyanús, hogy ez kimaradt, mert akkor szerintem nem ebben a lelkiállapotban lennél...:)


Kérhessen bármit, ami(k)től úgy érzi, hogy jóvá van téve!

2015. aug. 16. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Azt mondta, ő ezt már lezárta, és nem akarja újra kezdeni. Belehalok....
2015. aug. 17. 22:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!