Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Most mi ez az ellentmondás?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mi ez az ellentmondás? Szerelmes vagy sem? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

a barátommal 1éve vagyunk egy pár.


Én alapból elég nehéz természetű vagyok.

Sokszor vagyok türelmetlen, lobbanékony, akaratos, hisztis és bevallom ha elkap a méreg elég csúnyán szoktam viselkedni Vele...ilyenkor nagy vitáink vannak.

Mivel együtt lakunk többször volt szó róla, hogy elköltözik, de eddig mindig maradt.


Viszont az utolsó vitánknál azt mondta, hogy annyira dühös rám, az ok nélküli balhézásom miatt, hogy jelenleg nrem tudja mit is érez irántam, mert a vitával szépen kiölöm belőle a szerelmet.

NAGYON MEGIJEDTEM. Főleg attól, hogy esetleg kiábránmdult, nem szeret stb.

És megfogadtam,hogy változtatok.


DE a viselkedését NEM értem.

Ugye azt mondta hogy érez irántam, de a balhé miatt ez kicsit csillapodott benne és erősebb a dühe. De mondta, hogy ha nyugodt vagyok és nem csinálom a cirkuszt, akkor visszaállnak az érzései,de ehhez idő kell és az,hogy változzak.

ÉN EZEKBŐL AZT SZŰRTEM LE, HOGY NEM SZERELMES BELÉM.

Azóta minden nap faggatom,hogy mit érez. Azt mondja már unja a kérdéseimet, mert ezzel a faggatással mindig a balhét juttatom eszébe, és azt mondta hogyha maradt velem akkor nyilván érez irántam.


NOS BENNEM AZ A RÉSZ MARADT MEG, HOGY NEM SZERET, plusz nem is mondja,hogy "Szeretlek"


DE (és itt jön az ellentét)

ölelget, bújik, cirógat, becézget, napközben ha van ideje felhív... plusz mondta nekem ma reggel hogy "Bogyókám, én úgy IMÁDLAK" meg mondja hogy szép vagyok stb...


Na de most, Ő mondta burkoltan, hogy hogyan érez...amitől én be is paráztam.

De közben meg ilyen velem...


Akkor hányadán is állunkÍ? Mert én ezt nem értem.


Mondtam neki, hogy ne játszon velem. Azt mondta emberi érzésekkel nem játszik.

Ne kattogjak, ne faggatózzak csask engedjem el magam....



Én szeeretem Őt.

De nem tudok másra gondolni, csak arra hogy már nem szeret :( és ettől teljesen bedepizek.

De ugyanakkor ezek a viselkedések...áhhh... KI ÉRTI EZT???

VAJON MIT ÉREZHET????

Én23L /Ő31F


2015. aug. 5. 13:46
 1/5 A kérdező kommentje:

egyszerűen nem értem a helxzetünket


Persze megértem, hogx dühös a sok felgyülemlett balhék miatt. Jogos.


De ugyanakkor ha szerelmes belém akkor is szeretnie kellene ha dühös...Ő eg azt mondta -amikor mérges volt rám -hogy nem tudja mit érez..

Meg nem is mondja ki a "Szeretlek" szót :( eddig naponta mondta...és ez aggaszt.


De ugye amiket meg csinál...


teljesen összezavar.


Minden rendben lesz, ha változok, vagy már nincs remény és csak megjátsza magát, esetleg szinleli a szerelmét irántam???

2015. aug. 5. 13:50
 2/5 A kérdező kommentje:

Teljesen depressziós lettem.

Napok óta görcaöl a hasam, fèlek,ideges vagyok,hogy mi lesz velünk...

Olykor elkap az extra rossz hamgulat és nèzegetem a règ fotoinkat,amiken mèg talàn szerelmes is volt belèm..:(


Most is sirok.

Teljesen összezavarodtam.

N tudom,hogy most mivan...ërez.e iràntam vagy az egèsz csak szinjâtèk


Mert ha nem szeret minek csinäl ûgy..ha meg szeret akkor miërt mondta azt amit ês miërt nem mondja ujra hogy. ,,szeretlek,, ???

2015. aug. 5. 13:57
 3/5 anonim ***** válasza:

Állj már le!

Az van, hogy alapból tetszettél neki, beléd szeretett. De mikor megalázod őt, akkor óriási dühöt váltasz ki belőle, és ilyenkor ez dominál, nem az, hogy szeret téged. Sajnos ha ezt éveken át előadod, akkor igen, ki is szerethet belőled. Ez már elkezdődött. A barátnőm párja most csalta meg a barátnőmet pontosan emiatt a folyamat miatt, 6 évig bírta a srác, amúgy birka türelme volt.

Szóval vegyél vissza, ha kell járj pszichológushoz, ha meg akarod tartani a pasit.

Amíg marad, addig szeret, de nála már elindult a lejtmenet, ne csináld tovább a kiakadásokat.

Egy normális embert ez totál kiborít. Gáz vagy.

32/N

2015. aug. 5. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

ja, és a fent említett srác elmondta, hogy egy folyamat volt. Először még elég volt a kis békülés, ment a szex utána. De a sokadiknál már nem tudott ugyan arra a szintre visszatérni, már nem tudta úgy szeretni a lányt.

Ez a kiábrándulás.

2015. aug. 5. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A harmas jol megmondta, pontosan ugyanazt akartam en is irni.

Surgosen allj le a hisztikkel, es meg surgosebben szokj le arrol, hogy mindenbe belemagyarazol dolgokat, ezt senki nem fogja sokaig birni.

2015. aug. 5. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!