Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem tűnik fel az ellentm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tűnik fel az ellentmondás a párkeresőknek?

Figyelt kérdés

Naponta legalább 10 egymásnak ellentmondó kérdést olvasni a GYK.


Egymás alatt kesereg a kérdező, hogy túl alacsony, a másik, hogy túl magas, az egyik, hogy túl kicsi a melle, a másik, hogy túl nagy, hogy túl vékony, hogy túl vastag, stb...


Nem lehetséges, hogy nem ezen múlik, csak mindenki kiemel egyetlen tulajdonságot, legyen az pénz, kinézet, jellem, és közli, hogy ő ezért sikertelen?


Persze az emberek szeretik az egyszerű megoldásokat, de szerintetek is ezen múlik?



2015. júl. 25. 13:31
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
92%

Érdekes, olyat nem olvastam, hogy túl jóképű valaki :D


Férfiak esetében olyat láttam, hogy

- alacsony ÉS nem jóképű

- magas ÉS nem jóképű

- vékony ÉS nem jóképű

- szegény ÉS nem jóképű

2015. júl. 25. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
57%
Szerintem azon múlik,hogyan alakítod a saját életedet,meg a magad jellemét.Amíg csak úgy érzed jól magad,ha van valakid,addig nem is leszel boldog.Nem hiába mondják,hogy először egyedül kell megtanulnia az embernek boldogulni és jól érezni magát.Onnantól félre tudja rakni a kesergést.Persze néha azért kibukik az emberből.
2015. júl. 25. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
79%
Igen, azt a legnehezebb beismernie és elfogadnia az embernek, hogy nem jóképű, azzal tényleg semmit nem lehet kezdeni és minden egyes nőnél kapásból kizáró ok.
2015. júl. 25. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
És nőként? Mert a kis mell, a nagy mell, a lapos fenék, a nagy fenék, az alacsony, a magas ott is gyakran előkerül, sőt még olyan is, hogy nem szólítanak meg a pasik, mert túl szürke vagyok, kontra nem szólítanak meg a pasik, mert túl jó nő vagyok...
2015. júl. 25. 13:59
 5/16 anonim ***** válasza:

#4

Javíts ki ha tévedek, de a nőknek az a gond, hogy a kiszemelt helyes pasinak nem tetszik a kis mell / nagy mell, kis fenék / nagy fenék.


Példa1: egyik nő panaszkodott, hogy társkeresőn nem kezdeményeznek nála, hanem csak a fullos nőknél. Több nőtársa is hasonló cipőben jár. Megnéztem a nőt, teljesen átlagos, normális, semmi gond nem volt vele. Amint raktam fel képet magamról, megszakadt a beszélgetés :D


Példa2: panaszkodik a nő, hogy nem kell senkinek. 3 mondattal lejjebb leírja, hogy vannak udvarlói.... :D


Példa3: szürke kisegér, akinek tetszik a menőcsávó :D


Ha nekem tetszik a nő, akkor teljesen mindegy, hogy mekkora a melle, milyen vékony, milyen vastag. Természetesen ezeket egy bizonyos határon belül kell érteni, szóval sem anorexiással, sem bálnával nem kezdenék, de szerintem egy normális testalkatot nem olyan kihívás elérni, ha a nő rendesen étkezik. Ha még sportol is mellette... :D

2015. júl. 25. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
27%
Mindenkinek a saját baja a legnagyobb, tanácstalanságukban tippelgetnek, hogy mi is lehet a baj. Az embernek van a fejében egy norma, amihez képest ő vmelyik irányban kileng és ezt tartja hibának.
2015. júl. 25. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
75%

Dehogynem, Kérdező, pontosan ez a helyzet. Van 1-2 mindent elsöprő tulajdonság, és akiben ez nincs meg, azt levegőnek nézik.

Ezt brekegem itt már mióta, de mindig lepontoz valaki akinek fáj az igazság...hát igen, a piros kéztől a fekete biztos fehér lesz majd :D

2015. júl. 25. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Hát amikor látom,hogy mekkora parasztoknak milyen barátnőjük van,és hogyan bánnak az adott lánnyal... Semmi mást nem tudnak felmutatni,csak a külsőt ezek a legtöbben,mert izmos,meg jóképűnek született,és ezért futnak utána a csajok,mert jó genetikával született.

Ezzel szemben itt vagyok én,aki normálisan bánna a nőkkel,kedves,értelmes,lehet velem beszélgetni szinte bármiről,és még sorolhatnám a tulajdonságokat.

Nos én még csak esélyt sem kapok egyetlen nőtől sem,mert nem születtem helyesnek.Mert ezen kívül nagyon sok pozitív tulajdonságot fel tudok mutatni,ami számít a nőknek.Erről viszont nem tehetek,hogy milyennek születtem.

Ez az egész okozója,és ez bánt a legjobban igazán.Hogy egy olyan dolog miatt nem lehet soha barátnőm se,amit nem én választottam... :/

24/F

2015. júl. 25. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Nem feltétlenül csak férfiakra gondoltam, a kérdés is úgy van kiírva szerintem.


De a kérdések alapján azt érzem, mintha egy borzasztó szűk sáv lenne csak megfelelő, ezt pedig nem hiszem el.


Nehéz elképzelni, hogy valakinek csak és kizárólag a 160centis B kosaras melltartót nők tetszenek, de egy 170 vagy 150 centis A vagy C már kiesik.


Nehéz elképzelni, hogy egy srác ha nem pont 180-185 centi, akkor már rögtön túl alacsony, túl magas.


Vagy csak nekem vannak szélesebb tartományban az elvárásaim? Sokféle párom volt már, és többségükben nem hasonlítottak egymásra egészen különböző alkatuk, magasságuk, súlyuk, etc volt

2015. júl. 25. 19:42
 10/16 anonim ***** válasza:

#9

Én se hinném el, ha nem tapasztalnám. Ezeket a dolgokat nem mi találjuk ki, hanem tapasztaljuk nap, mint nap.


Természetes dolog, hogy ez számodra hihetetlen, mert egy kapcsolat egy normális világban, nem azon múlik, hogy ki milyen magas, mekkora a melle, vagy mennyire pénzes. Csakhogy ez egy felszínes világ.


Rengetegszer megkaptam már, hogy alacsony vagyok (170cm), a nőknek meg magas pasi kell, meg ugye van a magassarkú őrület.


Ha bemegyek a városba sétálni mit látok szerinted? Magas férfi alacsony nővel, magas férfi magas nővel. Előfordul, hogy a férfi alacsonyabb, de az meg jóképű.


Nálam csak szebb és/vagy magasabb férfiakat látok nővel.


Tudom, hogy a társkereső nem mérvadó, de ott alap a 175-180cm magasság még az alacsony nőknél is.


A #4-es hozzászólásomban leírtam, hogy a nők felé mi a helyzet, persze nem tudom, hogy másoknál ez hogy van. Nyilván a jóképű menőcsávó, aki hetente cserélgeti a nőit - vagy többet is tart - az elvár ezt-azt.


Ha figyelembe vesszük, hogy mennyi egyedülálló huszonéves férfi van, akik nem támasztanak nagy elvárásokat a nők felé, és ha azt nézzük, hogy a nők sírnak a kis/nagy mell/fenék miatt, akkor szerintem ebből logikusan az következik, hogy a nők a legjobb pasiknak akarnak csak tetszeni, a többi nem számít.

2015. júl. 25. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!