Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok, milyen érzés, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, milyen érzés, ha a pasitok féltékeny?

Figyelt kérdés
cuki? Idegesítő? Elgondolkoztok azon, hogy okot adtatok e?
2015. júl. 12. 04:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Szar érzés, főleg, ha nem adsz okot rá! Egy kapcsolatnak bizalomra kell épülnie, ez fontos. A férjem hosszú házasságunk alatt egyszer volt féltékeny egy barátság miatt. Megmondtam neki, ha nem hagyja abba, az válóok, mert így nem lehet élni. Abbahagyta, mert belátta, hogy bízhat bennem, bár némi időbe telt. A barátság azóta is fennáll.
2015. júl. 12. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Attól függ, mennyire, és miért...

Ha pl. ellenőrizget, és már azon kiakad, ha egy hímneművel beszélgetek, akkor nagyon kellemetlen.

Ha egy konkrét szituációban esetleg féltékeny picit, az még jól is tud esni, én meg vagyok annyira empatikus, hogy ezzel is az önbizalmát növeljem... (mielőtt összejöttünk volna, volt egy nagyon sármos pasi, aki tett felém gesztusokat... és az akkor még leendő barátom füle hallatára utasítottam el a férfi közeledését, és fordultam oda a barátomhoz, hogy éreztessem vele: Ő az fontosabb számomra! Tudom, hogy féltékeny volt, és azt is, hogy jólesett neki, hogy ebben a helyzetben látványosan őt választottam és ezt a másik férfi felé is egyértelműen jeleztem.)

2015. júl. 12. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
nekem jol esik ha feltekeny, mert akkor cuki es erzem hog szeret:) de az se jo ha tulzasba viszi az illeto..
2015. júl. 12. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
attól függ, hogy cukin féltékeny vagy idegbetegesen
2015. júl. 13. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Engem bármilyen alakú féltékenység az őrületbe tud kergetni. Alapból olyan a természetem, hogy flörtölök mindenkivel, de soha nem csalnám meg a páromat, és bántó, hogy ezt feltételezi rólam.
2015. júl. 18. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!