Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Egyszerűen nem tudom eldönteni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyszerűen nem tudom eldönteni. Ti mit lépnétek, csinálnátok? 20L

Figyelt kérdés

Segítsetek!


Röviden/tömören: a barátom nem csalt meg, csak szeretne XY-nal csinálni dolgokat. Szóval vonzalmat érez az egyik havercsaja iránt.


A barátnőim szerint ez teljesen normális, mármint, hogy leakar vele feküdni, de míg csak ábrándozik róla, meg dumál a csajnak, nincs gond, hisz velem van, engem szeret, értem tesz meg minden, de tényleg sokat amúgy, amit csak kérek.


Az ember nem monogám. Okés, de mondjuk én nem szeretnék mással lenni.


Mi a véleményetek erről?


2015. júl. 1. 21:28
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Dehogy mondta el. A haverja , aki az én gyerekkori barátom, árulta el, mert így érezte fairnek.
2015. júl. 2. 09:38
 12/12 anonim ***** válasza:
ha nem csak haveroknak, hanem a csajnak is dumál már a dologról, az azért gond
2015. júl. 2. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!