Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Egyszerűen nem tudom eldönteni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyszerűen nem tudom eldönteni. Ti mit lépnétek, csinálnátok? 20L

Figyelt kérdés

Segítsetek!


Röviden/tömören: a barátom nem csalt meg, csak szeretne XY-nal csinálni dolgokat. Szóval vonzalmat érez az egyik havercsaja iránt.


A barátnőim szerint ez teljesen normális, mármint, hogy leakar vele feküdni, de míg csak ábrándozik róla, meg dumál a csajnak, nincs gond, hisz velem van, engem szeret, értem tesz meg minden, de tényleg sokat amúgy, amit csak kérek.


Az ember nem monogám. Okés, de mondjuk én nem szeretnék mással lenni.


Mi a véleményetek erről?


2015. júl. 1. 21:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ha ilyen megfordul a fejében, azt jelenti, hogy már nem szeret. Én nem is teszek különbséget a fejben és a valóságban történő megcsalás között, mert rám nézve ugyanazt jelenti mindkettő: nem szeret már.
2015. júl. 1. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Hát azért azt nem hiszem, hogy ne szeretne... Akkor miért van velem? Miért tesz meg szinte mindent értem?
2015. júl. 1. 21:32
 3/12 anonim ***** válasza:
Biztos kötődik hozzád valamilyen szinten, mondjuk szexuálisan, de tuti nem szerelmes beléd, mert akkor nem járna más a fejében.
2015. júl. 1. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 To7ka ***** válasza:
87%

Pár kérdéssel lentebb, és úgy napi rendszerességgel merül fel ez a téma.:) Ez egy jó kapcsolatban nem normális, úgy láttam válaszok alapján egy átlagos kapcsolatba belefér. Döntsd el, Te milyet szeretnél.


Mi lesz az az ingerküszöb, vagy mennyire lesz erős az a gát amitől csak ábránd marad? Tegyük fel kettesben maradnak egy szobában és a lány kikezd vele. Valószínűleg itt borulna a kapcsolatotok, és ezt simán közli is Veled, én ezt nem érzem korrektnek.


Azért mert egy igen sajátos felfogású (buta) barátnőd ilyen tanácsokat ad, a saját érzéseidet tartsd szem előtt. Neked ez nem tetszik, Te nem így működsz egy kapcsolatban, akkor teljesen bátran keress egy olyan pasit, akivel ennél sokkal biztonságosabban és jobban érzed magad. Ez erről szól, nem kell az elveidet drasztikusan megváltoztatnod valaki miatt. Pláne nem ha arról van szó, hogy nyíltan van egy olyan szint, egy konkrét ember akivel megcsalna...:) Vacak kilátások.

2015. júl. 1. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Most arra akarsz kilyukadni, ha a csaj rámozdul, a barátom simán belemegy és utána szakít velem???
2015. júl. 1. 21:38
 6/12 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__szerel..


Szerintem ugyanaz a kérdezô, csak tesztel, hogy férfira is az lesz-e a reakció, mint nôre.

2015. júl. 1. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
# 6 Azt is én írtam ki, és? Csak pontosítottam a helyzetemet illetőleg, hátha így használhatóbb választ kapok. Szerintem nem bűn, vagy mégis?
2015. júl. 1. 21:42
 8/12 To7ka ***** válasza:
56%

Miért kell kétszer tartalmilag ugyanazt feltenni ha egyszer oda is egyöntetű válaszokat kapott...:)


Nem akarok én sehova se kilyukadni köszönöm szépen, teljesen konkrét voltam. A leírásod alapján van egy szint, amikor a pasi úgy dönt, hogy félrelép. Nyíltan kimondta, ez nem egy olyan kapcsolat amire építhetsz.


Fogalmam sincs Te jelenleg a szamár vagy-e, mert a "havercsajt" nem kaphatja meg, vagy már megszokott, nem mer váltani, ahogy írtam fél hogy egyedül marad, de ehhez hasonló okok miatt van még Veled, nem szerelemből.

Felteheted még 52* a kérdést, a válasz nem fog változni, ne írj ki kérlek semmit, ha Te arra vágysz hogy végre valaki azt írja, hogy ez teljesen normális, megnyugszol és maradsz a vacak kapcsolatodban... Kb ezt tudom elképzelni, picit szánalmas..:/

2015. júl. 1. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ezt meg kell beszélnetek sürgősen. Saját tapasztalatom alapján.: Nem kell neki, engedély ha tiltod annál jobban akarja. De legalább nyíltan a szemedbe mondta. Szerelmesnek biztos hogy nem szerelmes. Lehet hogy még fiatal és nem élte ki magát. Ha egyszer meg engeded, talán mindig is ez lesz hogy más nővel fekszik le. Akár bele is szerethet. Mi a barátnőmmel így voltunk, más nőkkel ismerkedtem. Valamiért egy idő után, már nem kívántam mást nőt rajta kívül. Meg sokszor bele gondoltam, hogy eshet neki...
2015. júl. 1. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ha nekem ilyet mondana/elmondana, vagy arra utalna a barátom, hogy mással is szeretne lenni, én azonnal kib@..nám. Takarodjon oda, ahova és akihez vágyik.
2015. júl. 2. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!