Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ez szexuális vonzalom, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez szexuális vonzalom, vagy több? 20L

Figyelt kérdés

Tehát mikor egy fiún látszik, hogy zavarban van egy lány jelenlétében, dől belőle a szövegelés, próbálja magát tartani, nyugodtnak, lazának tűnni, végül aztán mégsem bírja megállni, hogy ne közeledjen, mármint fizikailag ne érjen a lányhoz és amikor ez megtörténik még jobban zavarba jön, de látszik, hogy örül is a dolognak. Tehát mikor hozzá ér a lányhoz, látszik, hogy megakarja érinteni, de fél is, közben viszont kissé elolvad. Felhúzná a nyúlcipőt, búcsúzik, mégsem engedi el a lányt derekát. Az érintése nagyon finom, nem tolakodó, vagy tapizós.


Kicsit olyan a nézése, a közeledése, mint mikor csókolózni készül egy fiú, mélyen a lány szemébe néz, aranyos, félénk mosoly, pici zavarba jövés, de aztán 'csak' puszi lesz belőle.


Ez most vágy?


2015. jún. 29. 17:15
 1/8 anonim ***** válasza:
Mond, te tényleg 20 éves vagy?
2015. jún. 29. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen, annyi! Elnézést, hogy nem vagyok pasizós...
2015. jún. 29. 17:18
 3/8 A kérdező kommentje:
Azért nem bánnám, ha kapnék választ.
2015. jún. 29. 17:21
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem csak szexualis vagy, szerintem annal tobb. Az is van benne boven, es ez teljesen normalis, de szerintem tobb mint szexualis vagy.
2015. jún. 29. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem, csak barkóba párbajra akar hívni. Nyilván szexuális vonzódás. Lyukra tart a srác. Valóban fura kérdés 20 éves fejjel. :)
2015. jún. 29. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Igen, azzal tisztában vagyok, hogy ez azt jelenti tetszem neki. De a kérdés nem az, hogy tetszem e neki vagy sem? Hogy kíván e vagy sem?
2015. jún. 29. 17:37
 7/8 anonim ***** válasza:
A leírásodból ítélve lehet érzelem is a közeledése mögött, nem csak szexuális vágy.
2015. jún. 29. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ha nem erőszakos, az jó jel szerintem. Nyilván szeretne közelebb kerülni, de az igazi kérdés, hogy mi a célja ezzel.. Mert ha csak kipróbálás, akkor az megalázó.


Ezek alapján lehet szerelmes is. Ha türelemmel kivárja a dolgokat, és nem hajszol bele semmibe, akkor a személyed a fontos, nem akar megbántani. Ha viszont erősködik, manipulál, akkor átbillent önzőségbe.


Nekem kicsit úgy tűnik, mintha te is beleképzelnél dolgokat, de aztán lehet hogy minden így van, nem tudom, nem kötekedésből mondom. ;) Csak ilyenkor néha belelátunk olyan dolgot is, ami nincs.

2015. jún. 29. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!