Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Haragszik rám egy lány, mert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Haragszik rám egy lány, mert belémszeretett - mit tegyek?

Figyelt kérdés
Gyűlöl, utál, tönkretettem az életét, mondja, mivel belémszeretett. Én pedig állok tanácstalanul, és nem értek semmit. Folyamatosan aláz, ahol teheti, ordibál velem, én meg már néha kínomban röhögök.
2015. máj. 16. 21:56
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
#10: Látom, te is okos vagy. Miért szerencsétlen srácot basztatja ez a csaj, ha ő képtelen bármit is kezdeni az érzéseivel? Most akkor mindenki kezdjen cirkuszolni valakivel, akibe szerelmes, mert ez lenne a normális? Nem én vagyok az önző, hanem az a csaj, aki képtelen normálisan viselkedni a másik féllel, nem kell még azért ordibálni és gyűlölködni a másikkal, mert esetleg nem viszonozza az érzelmeit. A csaj szeretett bele a srácba, ne a kérdezőt hibáztassa már ezért. Ha pl. engem érdekel egy film, elmegyek, megnézem, de nem azt kapom, amit vártam, akkor verjem szét a mozit, vagy hordjam el mindennek a jegyszedőt? Azért álljon már meg a menet, nem a kérdező tehet arról, hogy hisztizik vele a csaj, meg hogy beleszeretett. Mindenesetre köszönöm, hogy ismeretlenül is ilyen véleménnyel vagy rólam, de szerintem előtte próbáld ki te is, hogy milyen lehet, ha valaki így hisztizik veled, neked biztosan tetszeni fog, nekem speciel nem sok örömet szerezne az ilyesmi.
2015. máj. 17. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

#9: De ha a srácnak mondjuk nem jön be a lány, vagy nem akar tőle semmit, akkor miért ölelgesse, miért találkozgasson vele? Ha pedig utána mondaná meg, hogy mégse, akkor azért kapna, mert miért hülyítette a csajt, miért nem mondta meg már az elején.

"Férfiak, nem szabad elzárkózni egy szerelmes nő elől, ez a legnagyobb férfiatlanság, ami létezik." Ugye te is átlátod a mondókád demagógiáját? A nők hányszor adnak esélyt egy olyan srácnak, akinek bejönnek, de nekik esetleg nem jön be? Fordított esetben azt mondanátok, hogy miért adjatok esélyt egy olyan hapsinak, aki nem vonz vagy nem érdekel benneteket, most bezzeg férfiatlanság, ha valaki nem adja oda magát egy szerelmes nőnek. Ez azért elég durva kettős mérce, nem? Vagy adjunk könyöradományt? Ti hányszor teszitek meg olyan sráccal, aki belétek szerelmes, vagy akinek tetszetek, de nektek ő nem jön be? Hányszor mentek el vele randizni?

2015. máj. 17. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Pardon, én is szeretem a lányt. És bármikor összejönnék vele. Ez benne a bizarr. Hogy ennek tudatában balhézik.
2015. máj. 17. 11:24
 14/16 anonim ***** válasza:
kérdező: az előző mondatodnak is kellett volna szerepelnie a kiírásban, mert először nekem is zavaros volt az egész. :(( Tényleg az kellene, hogy beszélj vele, már ha még nem beszéltél vele 39-szer... Az a hozzászóló, aki írta, hogy tegyétek a polcra a szerelmet, neki adok igazat. Írj neki, írd le, hogy egyenlőre kerüljétek a témát, de ha gondolja, menjetek el programokra, beszélgetni, de vhogy kerüljétek a szerelem témát, hátha lenyugszik.
2015. máj. 17. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Ott a megoldás jöjjetek össze,mit kéreted magad!?:D
2015. máj. 17. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Hát ha kiröhögöd, ne csodáékozz, hogy haragszik. Mindenképp beszélj vele. Úgy tűnik, te nem akarsz tőle semmit, erről van szó?
2015. máj. 18. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!