Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Haragszik rám egy lány, mert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Haragszik rám egy lány, mert belémszeretett - mit tegyek?

Figyelt kérdés
Gyűlöl, utál, tönkretettem az életét, mondja, mivel belémszeretett. Én pedig állok tanácstalanul, és nem értek semmit. Folyamatosan aláz, ahol teheti, ordibál velem, én meg már néha kínomban röhögök.
2015. máj. 16. 21:56
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Egyáltalán ez lehetséges, előfordulhat? Az egész olyan hihetetlenül szürreális, hogy nem tudom hova tenni.
2015. máj. 16. 22:01
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Sárga az otthona?
2015. máj. 16. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
#2, az lehet, csak nem rácsozták be az ablakait...
2015. máj. 16. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Mégis hány évesek vagytok?!
2015. máj. 16. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Én 24, ő pedig 18.
2015. máj. 16. 22:14
 6/16 A kérdező kommentje:
Nem. De annyit tudok, hogy normális, tartós párkapcsolata sosem volt még.
2015. máj. 16. 22:17
 7/16 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem a lány egy idióta, ne foglalkozz vele... :D
2015. máj. 16. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
77%
Hát ha így viselkedik, akkor nem is csodálom, hogy nem volt még tisztességes kapcsolata. 18 évesen kicsit több esze is lehetne, amúgy meg az az ő baja, ha képtelen uralkodni az érzésein, ne másokat hibáztasson. Próbálj beszélni vele, hogy mégis mi a francot akar, ha meg végképp nem megy, akkor hagyd ott, őrlődjön magának.
2015. máj. 16. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
20%

A szerelmet és a gyűlöletet egy hajszál választja el, ezt nem hiába mondják. Minden szerelmes ember érzékeny és még csak véletlenül a lány a hibás.

Kérdező, javaslom, hogy egy értelmező szótárban nézz utána annak a szónak, hogy "úriember" és "gentleman" és nézd meg, hogy mit jelent.

Egy úriember a szerelmes nő érzéseit hamar Felismeri, Tiszteli azokat, sőt örül is neki, mert csak pár év és alig keresik fel a csajok őszinte szerelemmel.

Az ilyen helyzetet eképpen kell kezelni: beszélsz a lánnyal, átöleled és elmondod neki, hogy tudod, észrevetted mit érez irántad. Találkozni szeretnél vele többször is a jövőben (ezt tartsd is be), de ezt a szerelem dolgot tegyétek a polcra egyelőre, ismerkedjetek meg jobban.

Férfiak, nem szabad elzárkózni egy szerelmes nő elől, ez a legnagyobb férfiatlanság, ami létezik.

2015. máj. 17. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
4%
A 8-as válasza egyszerűen gusztustalan, antiHumánus, rideg és önző egoizmusra utal. Remélem, hogy a szüleid nem ilyen galád stílusban neveltek ... Meg sem merem kérdezni, hogy vannak-e testvéreid, nincs is értelme válaszolnod, köszi.
2015. máj. 17. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!