Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért nem tudom őt elfelejteni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudom őt elfelejteni? Mi ez az érzés?

Figyelt kérdés
A volt barátommal nagyon sokáig voltunk együtt, 6 évet. A kapcsolatunk borzalmas volt, vitatkoztunk nagyon sokat, sokszor szakítottunk is. Legutoljára fél éve, de azóta is beszélünk és csak vitatkozik velem, össze-vissza beszél, hogy ki akar békülni, aztán azt mondja, hogy nem. Én pedig nem tudom mit érzek, néha ha látom valahol akkor nagyon megdobban a szívem, hogy jaj de helyes úgy hiányzik. De aztán a múltkor találkoztam vele és együtt ebédeltünk és elborzadtam attól ahogy ült, ahogy tartotta magát, ahogy kinézett. Ha szerelmes lennék nem kéne ezt éreznem nem? Mi ez az érzés?

2015. márc. 27. 22:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Azért nem tudd elfelejteni, mert jóü volt a szex.
2015. márc. 27. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
hát de pont ezaz, hogy a szakítás előtt már nem is akartam vele lefeküdni sem, annyira igénytelen kezdett lenni. szóval nem ez az ok :)
2015. márc. 27. 22:45
 3/5 anonim ***** válasza:
Lépj tovább! Ismerkedj, keres valakit akinek a segítségével el tudod felejteni. (Ez a legjobb módszer)
2015. márc. 27. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Vagy mert annyira szeretted valamikor,hogy nem is akarod a szíved mélyén.Ilyenkor kínzó a távollét,de hosszú távon hasznos tud lenni.Bár én nem tudom,mert még nekem sem megy annyira a felejtés,holott nem nagyon vannak kötelékek,csak annyi,hogy beleszerettem,ami meg pont elég...Egy nap,ha úgy akarod,eljutsz arra a pontra,hogy már nem érdekel.Nem ismerem ezt a pontot,de hogy ku..ára nehéz az út odáig,az biztos.
2015. márc. 27. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

" néha ha látom valahol akkor nagyon megdobban a szívem, hogy jaj de helyes úgy hiányzik"

6 év elég hosszú idő, és a megszokás is lehet az oka, hiába volt rossz a kapcsolat.

Én a $zar kis 1 éves kapcsolatomat nem tudom elfelejteni. 3 hónapja abszolút nem láttam, az elmúlt másfél hónapban 2 mondatot beszéltünk facebookon...

De még majdnem minden éjjel róla álmodom. Pedig a kiegyensúlyozott kapcsolat árnyékában sem voltunk soha...

2015. márc. 27. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!