Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ti mit tennétek a helyemben?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek a helyemben? Nagyon nehéz kérdés.

Figyelt kérdés

Hol is kezdjem? Hát, szóval hétvégén volt gimnáziumi osztálytalálkozónk, 15 éves. És ott találkoztam azzal a lánnyal, akibe 15 éve szerelmes voltam 18 évesen. Nagyon jóban voltunk akkor, együtt jártunk bulizni, együtt tanultunk, mindenben segítettünk egymásnak. Én szerelmes voltam akkor, és mint most utólag kiderült, én is nagyon tetszettem neki, de pontosan amiatt, mert osztálytársak voltunk, és akkor még mindketten elég félénkek voltunk, egyikőnk sem lépett. Aztán értettségi után elváltak útjaink, mindketten másik egyetemre mentünk, ő Pestre költözött, én pedig maradtam itt (megyeszékhely), nem találkoztunk, egészen most szombatig.

Akkor is nagyon szép lány volt, de gyönyörű nő lett, bomba alakkal (én meg állítása szerint nagyon jó pasi), és már rögtön az első perctől kezdve újra felizzott kettőnk között a levegő, beindult a kémia. A vacsora alatt is végig már csak egymást néztük. Kicsit többet ittunk mindketten a kelleténél, és hát megtörtént, aminek meg kellett (azaz, hogy nem kellett volna) történnie.

Kivettem egy hotelszobát és egész éjszaka szeretkeztünk. Csodálatos volt, felejthetetlen élmény.


A gond most jön, mégpedig, hogy én már 4 éve házas vagyok, neki meg 8 éves élettársi kapcsolata van.

Szombat óta folyamatosan sms-ezünk, ő folytatni akarja, most hétvégén megint találkozni akar, de én nem tudom mit akarok. Nem hinném, hogy pár nap alatt újra szerelmes lettem, de az biztos, hogy olyan érzések szabadultak fel bennem, amikről azt hittem, már soha nem lesznek. Szeretem a feleségemet, de a szex már nem az igazi. Kapcsolatunk kezdetén minden nap volt, de mára már örülök, ha van heti 1-2.

Gyerek nincs se nála, se nálunk, mindketten 33 évesek vagyunk.


Ugye, hogy k...anehéz? Mit tennétek a helyemben?



2015. márc. 5. 11:56
1 2 3 4
 11/39 Girgoy ***** válasza:
20%

Hát teljesüljön kérésed: én voltam ilyen szituban már és simán nemet tudtam mondani. Egyszerűen őrület, hogy egy hotelszobában kellett végeznetek és még folytatjátok is! Nekem is volt egy régi osztálytársam egy osztálytalálkozón, akivel jóban voltam (nem játunk, de bírtuk egymást), ő akkor is, most is jó nő volt, de szimplán csak ugyanúgy poénkodtunk, dumáltunk, mint régen, egy kellemes társaság volt, semmi több. És utána se SMS-ezgettünk. Akkor pedig eszembe se jutott, hogy nekem most le kellene vele feküdnöm. Ehhez egyszerűen, ne haragudj, de szerintem tök defektesnek kell lenni, hogy házas emberként fogod magad és aktívan lépéseket teszel, hogy egy hotelszobát kibérelj meg miegymás. Mellesleg a feleségednek hogy adtad be, hogy az osztálytalálkozó ottalvós buli? Na, mindegy nem érdekelnek a részletek, hazugságok, Te dolgod.


Szóval figyelj, ez a "felbukkan a régi szerelmem" nem más, csak egy kísértés, egy próbatétel. Nagyon nem arról szól, hogy a régi szerelmeddel kellene Neked újra összejönnöd, amikor már házas vagy. Pláne nem akkor, ha az összefekvésen kívül sokminden más nem köt hozzá. Ráadásul neki is van kapcsolata, nem? Oké, szép a kamaszszerelem, de felnőttként az ember megtanulja, hogy nemcsak farka, hanem agya is van. Szóval vedd fel azt a nyamvadt telefont, vagy még jobb, ha csak egy SMS-t írsz, hogy VÉGE, agyalágyult voltál és szereted a feleségedet, hagyjuk ezt abba! Utána töröld ki a számát is a csajnak! Zárd le. Tudom, nem lesz könnyű, mert bombázni fognak olyan gondolatok, hogy jaj, talán nem kellene így túlzásba esni, meg hátha másképp is megy: nem, nem megy! Az igazi férfiak így csinálják. Ők nem sodródnak, hanem döntenek és irányítanak. Az asszonyuk érdekében röviden és hatásosan lezárják a kísértő oldalágat. Nem kell beszélni, lelkizni, magyarázni a nővel, csak szedd össze magad és hajítsd ki a jó égbe az életetekből a csajt! Már házas vagy, nem vagy egyedül.


És hidd el: ez lesz a könnyebb még mindig, nem az ami utána jön. Azaz, hogy a feleséged elé állsz és elmondod, hogy mekkora kretén voltál. Ne mentegetőzz, mert az sem férfias. Ha a feleséged csalna meg, Te is tennél magasból a mentegetőzésre. Nyílván, ki fog borulni a bili, el fog borulni az agya, ez ezzel jár. A lényeg az, ami ezután jön. Hogy a kiborulás után képesek vagytok-e ketten mégis helyrehozni a kapcsolatotokat. Ez a lényeg. Ha sikerül valamelyest lenyugodni, akkor a feleséged nemcsak a megcsalásra fog emlékezni, hanem arra is, hogy utána mennyire korrekten, gerincesen jártál el - vagy mennyire gerinctelenül. Pláne, ha az ő segítségét is kéred, hogy közösen oldjátok meg a helyzetet, akkor valamelyest esélyesebb, hogy sikerül helyrehoznotok. Legyél férfi és szeresd jobban a feleséged, mint a farkad! Hidd el: megéri. Ha ezután sikerül helyrehoznod a házasságod, életed végén sokkal elégedettebben fogsz visszatekinteni minderre. Feleségeddel együtt. Szorítok! :)

2015. márc. 5. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 A kérdező kommentje:
10-es: Köszönöm, látszik, hogy te már tudod miről beszélek...
2015. márc. 5. 13:45
 13/39 A kérdező kommentje:

Utolsó: A mi osztálytalálkozónkon is voltak még jónéhányan, akikkel "jóban voltam és bírtuk egymást".

De itt nem erről volt szó..., hogy bírtuk egymást...

Amikor elmondja neked a nő, hogy 18 évesen, csukott szemmel rád maszturbált otthon...

Á hagyjuk, úgysem értitek, nem ti vagytok most ebben benne, hanem én.

2015. márc. 5. 13:49
 14/39 anonim ***** válasza:
50%

Gratulálok, de mit értél azzal, hogy egyszer sem fektettél meg olyan huszonéves csajt, aki hajtott rá?

Semmit, mert x idő múlva ugyan úgy megaláztad a feleséged és hazudsz neki.

Komolyan nem értem az ilyen embereket, nem gondolnak bele, hogy a párjuknak egy életük van, záros időn belül meghalnak és amit feleslegesen elvesznek tőlük, azt a másik nem fogja visszakapni?!


Elhiszem, hogy nehéz helyzet, régi szerelem, meg minden szar, de te itt az okokat keresed, hogy kinek miért nincs igaza, te mekkora áldozat vagy, hát pedig k**rvára nem. Bár ha ennyire nem vagy hajlandó megfontolni azt, amit mi mondunk, minek tettél fel kérdést?


Annyi nincs benned, hogy a feleséged elé állj, és megmond neki azt, hogy mit tettél. Ennyi tiszteletet nem érdemel az, aki párjául választott?


Hát gratulálok, veregesd vállba magad, igazán nagyszerű ember vagy. Nem mentegetőzni kell, hanem vállalni a következményeket. Elég sajnálatos, ha 33 év alatt nem tanultad meg, hogy mindennek van, amiért felelni is kell.

2015. márc. 5. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 Girgoy ***** válasza:

Hát valóban olyan nem történt, hogy valaki bevallotta, hogy 18 évesen az én képemre maszturbált, úgy látszik, ennél normálisabb lányokat ismertem. Ez egyébként csak azt erősíti meg, hogy a jelen fellángolás az égadta világon semmi másról nem szól, csak a testi szenvedélyről. Hát most 3D-s elő képre maszturnál a csaj, ennyi. Szeret Téged? Nem! A képedtől, látványodtól gerjed be. És Te is ilyen akarsz lenni? Jó nő, jó nő, na és, de szereted őt? Nem: a feleségedet szereted, nem? Mondom én, ez csak egy kísértés, egy próbatétel. Egyszerűen csak egymás látványára gerjedtek, és ezért megéri eldobni egy teljes embert, aki nem szimplán a képedre maszturbűl, hanem Téged szeret és évek óta melletted áll?


Csak azért beszélsz így, mert a szenvedély elhomályosítja a józan eszedet. Hidd el, ha elküldöd a valagba a casajt, máris tisztán fogsz látni mindent, és nem kell nekünk gyúzködni Téged. Próbáld ki! Ha olyan nagy sportember vagy, akkor gyűrd le ezt a súlyt - szívizommal. ;)

2015. márc. 5. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 Girgoy ***** válasza:

Bocs, az elgépelésekért, gyorsan kellett írnom. Mellesleg, úgy valószínűsítem, hogy a feleséged sem lehet rossz nő...

De ha ilyen tök egyértelmű, hogy ez a kapcsolat nem szól másról, minthogy egymás 3D-s képére maszturbáltok mindketten, akkor szerinted meddig fog ez tartani? Nem sokáig, ne félj! Szerintem egyébként aki egy osztálytalálkozón ilyeneket mond el egy házas embernek, az nem lehet kerek csaj...


Hidd el: nem lennél boldog a csajjal, mivel nem szeretitek egymást, egy idő után (igen rövid idő után) kihűlne ez a lángolás, sőt még egyéb rossz következménye is lehet ennek. Jobb minél hamarabb helyrehozni a feleségeddel a kapcsolatot, a másiknak nincs jövője a leírtak alapján.

2015. márc. 5. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 A kérdező kommentje:

16: Ne lovagoljunk már ezen a maszturbáláson, kár volt leírnom.

Egyébként nem az osztálytalálkozón mondta, hanem már valamikor vasárnap hajnalban, mikor feküdtünk egymás mellett a hotelszobában a sokadik menet után.


Egyénként de, "kerek" a csaj, 3 diplomája, 2 felsőfokú nyelvvizsgája van és 3 évet dolgozott Angliában az EBRD bankban.


Igen, a feleségem is jó nő, nagyon is. Csak valamiért egyre kevesebbszer akar szexelni velem. De ennek most semmi jelentősége nincs.

2015. márc. 5. 14:50
 18/39 anonim ***** válasza:
29%

Számomra egy kapcsolat onnantól halott, hogy megcsalás történt, akármi is az indok, akár a férfi, akár a nõ követte el.

Elsõ lépésként állj a feleséged elé, és valld be neki. Hagy tudja legalább szegény, hogy milyen kapcsolatban él, és dönthessen, akarja-e így folytatni. Mert a legnagyobb baj szerintem az, hogy nem csak az, hogy egyszer megtörtént, hanem gondolkozol is, hogy folytatni kéne és talán elhagyni a feleséged.

Ne haragudj, hogy ilyet mondok, de szerintem jobbat érdemel,és 33 évesen még van esélye találni.

2015. márc. 5. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 A kérdező kommentje:

Utolsó, a feleségem még csak 28 éves, a volt osztálytárs 33, na meg én.

Egyébként meg semmire nincs garancia, mert mi van, ha most én oké, megszakítok minden kapcsolatot és élünk tovább boldogan a házasságunkban, mint ha mi sem történt volna, aztán mondjuk 1 év múlva jön egy pali, akivel lelép a feleségem?

2015. márc. 5. 15:12
 20/39 Girgoy ***** válasza:
Élj úgy, hogy ne lépjen le egy palival. Ezzel talán mindent elmondtam.
2015. márc. 5. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!