Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ti mit tennétek a helyemben?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek a helyemben? Nagyon nehéz kérdés.

Figyelt kérdés

Hol is kezdjem? Hát, szóval hétvégén volt gimnáziumi osztálytalálkozónk, 15 éves. És ott találkoztam azzal a lánnyal, akibe 15 éve szerelmes voltam 18 évesen. Nagyon jóban voltunk akkor, együtt jártunk bulizni, együtt tanultunk, mindenben segítettünk egymásnak. Én szerelmes voltam akkor, és mint most utólag kiderült, én is nagyon tetszettem neki, de pontosan amiatt, mert osztálytársak voltunk, és akkor még mindketten elég félénkek voltunk, egyikőnk sem lépett. Aztán értettségi után elváltak útjaink, mindketten másik egyetemre mentünk, ő Pestre költözött, én pedig maradtam itt (megyeszékhely), nem találkoztunk, egészen most szombatig.

Akkor is nagyon szép lány volt, de gyönyörű nő lett, bomba alakkal (én meg állítása szerint nagyon jó pasi), és már rögtön az első perctől kezdve újra felizzott kettőnk között a levegő, beindult a kémia. A vacsora alatt is végig már csak egymást néztük. Kicsit többet ittunk mindketten a kelleténél, és hát megtörtént, aminek meg kellett (azaz, hogy nem kellett volna) történnie.

Kivettem egy hotelszobát és egész éjszaka szeretkeztünk. Csodálatos volt, felejthetetlen élmény.


A gond most jön, mégpedig, hogy én már 4 éve házas vagyok, neki meg 8 éves élettársi kapcsolata van.

Szombat óta folyamatosan sms-ezünk, ő folytatni akarja, most hétvégén megint találkozni akar, de én nem tudom mit akarok. Nem hinném, hogy pár nap alatt újra szerelmes lettem, de az biztos, hogy olyan érzések szabadultak fel bennem, amikről azt hittem, már soha nem lesznek. Szeretem a feleségemet, de a szex már nem az igazi. Kapcsolatunk kezdetén minden nap volt, de mára már örülök, ha van heti 1-2.

Gyerek nincs se nála, se nálunk, mindketten 33 évesek vagyunk.


Ugye, hogy k...anehéz? Mit tennétek a helyemben?



2015. márc. 5. 11:56
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
25%

Tetszik a sztoritok. Remélem én is ilyeneket mesélek majd 33 évesen... :D

(25/F)

2015. márc. 5. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
25%
Hát, ha már volt eszed megcsalni a feleséged, akkor én a helyedben elé állnék, és megmondanám neki, hogy ez meg ez történt.
2015. márc. 5. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:

Gondold végig, hogy mit veszíthetsz, úgy értem, hogy mi az, ami közös a feleségeddel, mi az, ami ha váltok, felezve lesz, mi az, amit elveszíthetnél, és mérlegelj. Az, hogy megcsaltad, valószínűleg önmagában nyomni fogja a lelkedet, hiszen ha nem árulod el, mindig is fájó emlék lesz.


Azonban ha ilyen régóta szerelmesek vagytok egymásba, ennyire vonzódtok, és úgy gondolod, hogy fel tudod áldozni azt, amit eddig megszereztél a feleséged mellett, én mennék a szívem után.

2015. márc. 5. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 Cicuskaaa123 ***** válasza:
59%

Először is: az semmiképp nem jó, ha a feleséged háta mögött csalod ezzel a nővel. Ha még szereted annyira a feleségedet akkor valld be neki, hogy mi történt, mert annak nincs semmi értelme, hogy titokban tartod és megcsalod, soha nincs jó vége! Meg mindig kiderülnek a hazugságok.


Másodszor:Döntsd el melyikük a fontosabb, döntsd el kit választasz. Egy olyan nőt akivel évek óta nem találkoztál, hanem most sok idő után először és forr köztetek a kémia.. Vagy a hűséges feleségedet, aki eddig mindenben melletted állt? Ha már nem szereted a feleségedet válaszd a másik nőt, de ki tudja, hogy ő szakítani fog-e a párjával? Ezt tisztáznod kell magadban, hogy a feleséged vagy az a nő. Ha sikerült eldönteni írhatsz nekem privátot. :)

2015. márc. 5. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 A kérdező kommentje:

Nézzétek, lehet ítélkezni, de úgy gondolom, hogy csak olyan ítélkezzen, aki volt már ugyanilyen helyzetben és ő nemet tudott mondani.


Mit veszíthetek anyagilag? Mindennek a felét:) Tehát sokat.


A feleségemet nagyon szeretem, mert csodálatos nő, mindenben támogat, bármiben számíthatok rá.

Viszont szexuálisan csak a másikra tudok most gondolni.

Miután kiírtam a kérdés, küldött egy sms-t, hogy mit szólnék hozzá, ha lefoglalna egy wellness hétvégét vidéken.

2015. márc. 5. 12:19
 6/39 anonim ***** válasza:
69%

Érett férfi vagy,aki csak a farka után megy!Gratulálok!Dobnál mindent egy ismeretlen nőért.

Abba gondolj bele öreg,neked hogy esne ha a feleséged csinálná ugyanezt?Neki is lesz osztálytalálkozója!

2015. márc. 5. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 A kérdező kommentje:
Nem ismeretlen nő, ismerjük egymást 18-19 éve. Oké, ebből 15 éve nem találkoztunk. Tudom, ez hülye érv, de ha úgy vesszük, régebb óta ismerem, mint a feleségemet.
2015. márc. 5. 12:41
 8/39 anonim ***** válasza:
52%

Elolvasva egy tök jó sztori! Csak az a baj, hogy ez valóság... Tényleg képes lennél a szerető hűséges feleségedet (akivel lassan már a gyerekvállalást kellene tervezgetned) eldobni egy 15 éves fiatalkori szimpátiáért?!


33 évesen remélem nem leszek akkora gyökér, hogy ilyen helyzetben ne tudjak egyből dönteni!


Megtörtént, megcsaltad. A MINIMUM, hogy kiállsz a feleséged elé elmondod neki és bocsánatot kérsz. Ha nagyon szeret nem fog kidobni, de elég szomorú hogy pont veled van együtt. Viszont, ha a szerelem mellett még okos is, akkor látni fogja mekkora gyökérrel van együtt és elküld a másik nőhöz.


Ha van olyan szerencséd, hogy nem dobnak ki... akkor a minimum egy bocsánat kérés és hogy elfelejted a másik nőt örökre. Neki is kapcsolata van /ezek szerint nem felhőtlen/, de neked meg házasságod... hűséget fogadtál ember. Ez azért jelenthetne még valamit egyeseknek a mai világban is. Ne tegyél tönkre mindent és mindenkit magad körül csak azért, mert most hétvégén fel*llt és betetted egy régi ismerősödnek.


21/F

2015. márc. 5. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 A kérdező kommentje:

8-as: Most mondjam azt, hogy egyszer majd te is megérted?:))


Nézd, nem akarlak megsérteni, de nem gondolom, hogy 21 évesen lenne annyi élettapasztalatod már, hogy kijelenthess ilyen dolgokat, csak úgy de facto.

Ez az "egyszer felállt és betettem" dolog nálam hidd el, hogy nagyon nem áll meg, mert ha akartam volna, már az elmúlt 4 évben is többször megcsalhattam volna a páromat.

Nyilván most szerénytelenül fog hangzani, de eléggé jóképű vagyok és a 20 év sportmúlt (úszás, kajak, box) miatt sokan megirigyelnék a testem, nem egyszer huszonéves, nem gyengén kinéző csajok kezdtek már ki velem.

2015. márc. 5. 13:10
 10/39 anonim ***** válasza:

Tényleg nehéz kérdés. Látom, a válaszok másoktól egyszerűen jöttek. Én így 40 fölött nehezebben tudok bármit mondani.


Azt gondolom, hogy kövesd a szíved. Ha szeretitek egymást a régi-újjal akkor bármit újra tudtok építeni ami az anyagi világhoz tartozik.

2015. márc. 5. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!