Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek ez még szerelem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez még szerelem?

Figyelt kérdés

Úgy érzem, hogy mintha a párom már nem szeretne. Ezt abból gondolom, mert soha nem keres engem. De tényleg soha. Ha elhívom valahová, akkor az esetek 99.9 %ában jön velem, látni akar, és minél korábbi időpontot mond, és tovább marad velem. Ez jó jel. De túl sokszor mondja, hogy szeret. Ez megint azért rossz jel a részemről, mert mi van ha már nem szeret, és magával akarja elhitegetni. Ha veszekedünk, mert valami gubanc van, ő már arra se veszi a fáradságot, hogy veszekedjen. Nem bírja otthon elviselni az anyját, de amikor mondtam neki, hogy álljon munkába és költözzön hozzám, akkor újra valami kifogással jön. Mostanában nem is beszélget velem, főleg nem skype-on. Írok valamit, és reagál, de van amikor 2 óra múlva. És ebből szokott állni a beszélgetésünk. Én írok valamit, ő válaszol... vagy van, hogy nem is válaszol...

Élőben is egyre kevesebbet beszélgetünk. Ha meglát engem, még örül nekem, de már nem úgy mint régen. Ez újabb rossz jel. Össze vagyok zavarodva... egyszer hol azt bizonyítja, hogy szeret, máskor meg az ellenkezőjét. Olyanokat szokott nekem mondani, hogy szeretne családot majd velem, és szeretné leélni az életét velem... És úgy látszik rajta, hogy tényleg szeretné, és nem csak úgy mondja... Ezért megint össze zavar engem.

Én már nem tudom, hogy mit higyjek. Én még szeretem, de rossz, hogy sose törődik velem, soha nem lep meg semmi kis aprósággal, hogy érezzem a törődést. Mondjuk mostanában adott pénzt nekem hűtőre és azt mondta, hogy akkor fizetem ki, amikor kitudom és nem sürgős.. Ami újabb jó bizonyíték arra, hogy szeret. Régen, mikor még barátok voltunk, jobban érvényesültek a kapcsolati szimbólumok. (Pl.: iskolámhoz eljött reggel korán, hozott virágot egyik talinál, megvárt míg végzek és képes volt várni rám órákat, keresett is, kedvesebb volt, figyelmesebb, ha fájt valamim jobban érdekelte és törődött velem... ) Amióta összejöttünk, ez elkopott, aligha van belőle néha. 7 hónapja vagyunk együtt, 20 évesek vagyunk (én vagyok a lány). Előtte legalább 1 évig barátságban voltunk, de mindig is több volt barátságnál, csak egyikünk se látta be. Úgymond csendes boldogságban éltünk, kacérkodtunk, törődtünk a másikkal.

Egyébként én vagyok neki az első barátnője, nekem volt már rajta kívül 2 db párkapcsolatom. Soha nem volt még köztünk szex, mert ahogy kimondom, hogy "szeretnéd?" hamarosan rá mindig lelankad. Ha nem mondom ki, és érzi, hogy az lesz belőle, akkor is lelankad neki, de amúgy ha csókolózunk, vagy ha szorosan ölelem, mindig feláll neki... Ami újabb jó jel szerintem, hogy szeret, de annyi olyat csinál, hogy összezavar...


Ti mit gondoltok erről ez alapján?

Mind a kettőnk személyisége amúgy visszahúzódó, elvagyunk egymással és nem nagyon igényeljük a barátokat. De olyanok vagyunk, hogy ha beszól nekünk valaki, kb. torkon szúrjuk, ha már nagyon elegünk van... :)


Kérlek titeket, segítsetek, mert rossz kétségek között élni.

Ha bármi kérdésetek van, nyugodtan tegyétek fel, szívesen válaszolok!

Biztos van még valami, amit nem írtam le, csak most nem jutott eszembe, mert nem nagy probléma, vagy nem túl sűrűn van olyan...



Köszönöm!



#szerelem #párkapcsolat #összhang hiánya
2015. jan. 15. 09:40
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Nagyon érdekes fogalmazásod van, ilyen lassú olvasást igényel, de ez pozitív, nekem nagyon tetszik. :)


Na de a válasz, nem próbáltad még ki, hogy Te nem keresed őt egy darabig? Próbáld meg, ha nem keres szólsz neki, hogy ez neked nem jó, hogy ő felőled annyira nem érdeklődik, mert ennek kölcsönösnek kellene lennie. Mert aki fontos, aki hiányzik hogy keressük, arra hullafáradtan is megtaláljuk a módját hogyan keressük.

2015. jan. 15. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Hát volt olyan, hogy eltűntem 6 napra, úgy skype-ról. Telefonon attól még elérhetett volna, ha kellettem volna neki... De utána kénytelen voltam felhívni, mert vészhelyzet volt és csak rá számíthattam... Tényleg nem tudtam mást hívni. És akkor azt mondta, hogy milyen sok a véletlen, mert pont aznap akart nekem telefonálni, hogy mi van velem, hogy szó nélkül eltüntem... Hát nem tudom mi igaz ebből. Nem 1x mondtam már neki, hogy miért nem keres engem soha, és vállat vont, mellé hozzáfűzte, hogy nem tudja...

Én betudtam annak, hogy csak nem történik vele semmi érdekes, mert jelenleg munkanélküli, és sokat van otthon és talán élőben majd többet mond...

2015. jan. 15. 09:52
 3/17 anonim ***** válasza:

Hmm.. 6 napig elvolt nélküled és letudta egy olyan szöveggel, hogy "ó pont most akartalak keresni"........

Itt sajnos én szerintem tuti, hogy valami nem stimmel.

Próbáld meg megkérdezni újra, hogy mi a baja, mert az, hogy így viselkedik neked nem jó, nem ilyen volt régen, és mert hiányzik neked és idegeskedsz. Ha szeret téged, akkor változtatni fog ezen a viselkedésén. Magad feleslegesen ne törd rajta úgy, hogy te igazából mindent megteszel érte.

Ha nem változtat rajta, akkor a kapcsolat is ilyen semmilyen marad, annak megint nem lenne sok értelme. Változtatni kell a kapcsolaton, és ebben az esetben a változtatást Ő neki kell kezdeményeznie.

2015. jan. 15. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Evvel egyetértek. Bár ha ő ilyet mond, hogy akartalak keresni, akkor az tőle nagy szó...

Én arra gondoltam, hogy nem keresem egy darabig, és hátha észre veszi, hogy valami nem stimmel.

2015. jan. 15. 10:01
 5/17 A kérdező kommentje:
Amúgy szerinted lehet olyanról szó, hogy megcsalás az ő részéről?
2015. jan. 15. 10:02
 6/17 A kérdező kommentje:
Várom a további hozzászólásokat!
2015. jan. 15. 10:11
 7/17 anonim ***** válasza:

Próbáld nem keresni jó ötlet.


Amúgy van egy olyan érzésem, hogy nem csal meg.

Mert hasonló barátom nekem is volt, és nálad azt veszem le hiába telt el 7 hónap, most úgy érzi nem tudja mit akar, és egyik pillanatról a másikra változnak a gondolatai. Elbizonytalanodott szerintem.

Ráadásul amiről közben megfelejtkeztem az az, hogy ő neki te vagy az első barátnője, nem biztos, hogy tudja még ilyenkor mit kell csinálni, és nem veszi észre mi az, amit csinálni kéne, erre kéne rávezetni és ha változtat, akkor talán még megmarad a kapcsolat, de nagyon labilis.

És a szex. Persze erőltetni nem szabad, sem szóban sem tettben. De egy férfinak csak vágynia kéne arra, hogy hozzáérjen a barátnőjéhez nem igaz? Az, hogy lelankad biztosan az idegességtől van, hogy te lennél az első. De nem hiszem, hogy ez neki jó. Ha jobb lesz a kapcsi, akkor kapcsolódjatok ki, és egy kis bor után be az ágyba, hátha oldódik kicsit a feszültsége.

2015. jan. 15. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Szóval arra gondolsz, hogy szeret, csak nem tudja, hogy kapcsolatban akar-e lenni?

Amúgy azt tudom a páromról, hogy szabadságvágyó. Van, hogy igényli az egyedüllétet, és ez szerintem a családja miatt van. Lehet alapból is, de biztos rátesz rendesen a családja.

Köszönöm a segítséget! :-)

2015. jan. 15. 10:28
 9/17 anonim ***** válasza:

Tudod, sok férfi ( és nő is ) elköveti azt a hibát, hogy a kapcsolat elején vagy még a randi időszakban teper a másikért hogy megszerezze. Persze ez elsőre jónak hangzik ( mert hát értem megteszi meg ilyenek.. ) de ez egy oltári nagy baromság.

Azért mert nem önmagát adja, értsd: túlteljesíti magát, azaz olyat nyújt neked, amit amúgy nem tud / nem akar és később amikor ezt már nem kell csinálni mert már megszerzett, akkor felhagy vele. Ekkor derül ki hogy milyen valójában és vannak a nagy pofára esések.

Példa: mindig eléd megy. Ez egy szép gesztusz, vannak férfiak akik tényleg szeretik ezt csinálni. De van aki megteszi 3-4-5 hónapig amíg biztos nem lesz a dolgában, utána pedig már letesz róla mert ez "probléma", ő valójában nem igényli ezt.


Ezt főleg azért írom, mert nem kell feltétlen a megcsalás/nem szeret stb-re gondolni egyből, simán lehet ez az eset.

Annó első két kapcsolatomban én is elkövettem ezt a hibát, hogy olyanokat tettem, olyan próbáltam lenni, ami nem vagyok, ami könnyű 1-2 hónapig, de utána mondjuk 1-2 évig csinálni kínzás, mert nem akarom. Azóta letettem minden ilyesmiről.


20 évesen ( nekem ) elég fura, hogy még nem szeretkeztetek, bár ha ő szűz ( jól értem ? ), akkor meglehet hogy csak nagyon parázik az elsőtől, aggódik rajta, a férfi pedig nem szokott gondolkodni szex közben :D ha jár az agy valamin akkor könnyen lehet lankadás belőle.

Nekem ezt az első barátnőm úgy oldotta meg, hogy szopott és amikor úgy érezte hogy okés vagyok, akkor rá a gumit és csüccs :)) Amikor már azt láttam, hogy nézd már, szeretkezünk, akkor totál lenyugodtam és nem lankadt le :)

2015. jan. 15. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Igen, ő még szűz.

Erre én is gondolta már, hogy szájjal kéne felkelteni a kicsike figyelmét... :D De még nem volt olyan alkalom, hogy most kellene szeretkeznünk és most bevetek mindent. De "tervezem".

Erre már én sokat gondoltam, hogy mi van ha csak túl teljesítette magát és ő valójában nem ilyen. De annyira ingadozó a hangulata, hogy betudtam annak sokszor, hogy személyiségváltozás... De szerintem magamat is becsapom, mert nem ebbe a férfiba szerettem bele. Arra is gondoltam már, hogy csak kihasznál... :-(

2015. jan. 15. 10:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!