Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nem korai 13 évesen szerelmesn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem korai 13 évesen szerelmesnek lenni?

Figyelt kérdés

Sok helyen látom, hogy 16 év alatt nem jó ha van valakid mert elveszi a figyelmedet más dolgoktól,összetöri gyorsan a szívedet, és hogy úgysem ő lesz a nagy ő.

De én akkor is azt hiszem, hogy ebből lehet hosszútávú kapcsolat hiszen már majdnem 1 éve együtt vagyunk és még mindig szeretjük egymást.

Mit gondoltok?



2014. dec. 13. 13:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Azt, hogy egy év nagyon kevés idő, egy élethez képest. Ami a szív összetörést illeti, előbb utóbb úgyis megtörténik.
2014. dec. 13. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

nem korai, ezt csak azok mondják, akik nem túl sikeresek a szerelemben, és nem akarják hogy másnak jó legyen, vagy csak azt akarják hogy ők mondhassák meg, hogy mit csinálj

amig nem megy a tanulás és más dolgok rovására a szerelem, és a kapcsolatod, addig semmi gond nincs

és amúgy most legyél szerelmes, és most tapasztald meg hogy milyen a szerelem ne pedig 16 évesen, amikor az érettségire kéne készülnöd, és főleg ne 20 évesen, amikor már mindenkinek van tapasztalata, és te meg ott állsz tapasztalatlanul, és azt sem tudod mit csinálj, ha egy fiú elhiv randizni

2014. dec. 13. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nyugi, ez még nem szerelem. Az majd csak később jön. Mindazonáltal nem korai, amit érzel, sőt így helyes. Tanuld az érzelmeket, hogy amikor a valódiak támadnak, tudd fogadni őket.
2014. dec. 13. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
És ha fiú vagyok?
2014. dec. 13. 15:08
 5/5 anonim ***** válasza:

én 3 évesen lettem eloszor szerelmes.

és 13 évig tartott. (folyamatosan ugyanabba a lanyba)

2014. dec. 14. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!