Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Korai még az összeköltözés?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Korai még az összeköltözés? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

sziasztok! 26 éves vagyok, a párom 27. Három hónapja ismerkedtünk meg, 2 hónapja vagyunk egy pár. Én nagyon szerelmes vagyok, viszont volt már rossz tapasztalatom ( ott nem volt összeköltözés, viszont túlságosan rajongtam olyan valakiért, aki ezt nem viszonozta), így óvatos vagyok. A párom elmondása szerint még nem szerelmes belém, de ez ne zavarjon, mert nála az érzelmek mindig lassan alakulnak ki, a kötődés is. Kicsit fáj, hogy nem szerelmes, viszont annak örülök, hogy így legalább az igazi valómba szeret bele, nem egy rózsaszín álomképbe. Én is mindig igyekszem reálisan szemlélni a kapcsolatunk alakulását,nem túlságosan rajongani, hogy ne vakítson el a szerelem. Ő most már szeretne összeköltözni velem, mert lakva ismerni meg egymást. Ezzel én is egyetértek, viszont szerintem még túl korai. Beszéltem vele erről, és azon a véleményen van, hogy ha igazán összepasszolunk akkor nem túl korai. Ha meg mégsem passzolunk össze, akkor legalább nem húzzuk el a dolgot. Ezt nem bántóan mondta, meg is jegyezte, hogy nehogy rosszat feltételezek, fontos vagyok a számára, ezért is szeretne összeköltözni. Szeretnék vele összeköltözni, mert így legalább többet lehetünk együtt, nemcsak heti 2-3 napot. Viszont hibát se szeretnék azzal elkövetni, hogy elhamarkodjuk a dolgot. Én még nem költöztem össze senkivel, ő már egyszer igen, azt mondta, katasztrófa volt, annyira nem illettek össze. És ez három évi járás után derült ki. Többek között ezért sem szeretné húzni a dolgot.Persze nem csak ezért, ő is szeretne többet lenni velem, jobban megismerni.

Mit gondoltok?



2014. nov. 18. 23:32
 1/10 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem írni, hogy én költöznék oda hozzájuk. Neki van saját lakása, én még a szüleimmel élek. Ha ezek az információk egyáltalán számítanak. :)
2014. nov. 18. 23:34
 2/10 anonim ***** válasza:
48%

Hajrá ;) Én nem tétováznék a helyedben. Teljes mértékben egyet értek pároddal. Inkább előbb derüljenek ki a heppek, mint később.

Sok sikert! ;)

N

2014. nov. 18. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem korai
2014. nov. 19. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Én is egyet értek a sráccal.Lakva ismeri meg az ember a másikat.Ha össze illetek menni fog.ha nem akkor kiderül és nem vesztek el egymás életéből éveket
2014. nov. 19. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Én részemről nem költöznék vele össze, de nem a 2 hónap miatt, hanem addig amíg azt mondja hogy még csak nem is szerelmes belém... de nyilván ez a te döntésed.


Ha úgy érzed megéri a kockázat, költözz vele össze. De akkor ha mondjuk ne adj isten nem jön össze, akkor minden 2 hónapos kapcsolatban minden jöttmenttel össze akarsz költözni aki nem is szeret? Én ezt a részét nem értem a dolognak. De mondjuk nem is nekem kell értenem. Viszont én javaslom, hogy gondold át.

2014. nov. 19. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Kedves Mr. King!


Tökéletesen fogalmaztad meg az aggályomat, kimondtál olyant is, amit még magamnak is félve vallottam be. Igen, ettől félek leginkább én is. Ha igazán magamba nézek, nem a két hónap zavar, hanem hogy még mindig nem szeret. Értem én, hogy neki idő kell a kötődéshez, nyilván még nekem is, de ha két hónap alatt nem alakult ki a szerelem, kialakulhat-e vajon még? Ez az, amiben csak reménykedni tudok.

2014. nov. 19. 21:04
 7/10 anonim ***** válasza:

Én már párszor elkövettem ezt a hibát.

Mostam,főztem,vasaltam a környezetének,a szüleinek bizonyítani akartam milyen gondoskodó jó nő vagyok – aztán elment az életemből 5-év.

Szerintem ,ha nem akarsz a saját gyereked nagyanyja lenni, akkor pár éven belül szülj gyereket,persze megfelelő partnerrel.

Sokak ó-divatúnak tartják, de mégis működik bármilyen korban !

Ellen Fein és Sherrie Schneider: Titkos Szabályok,hogyan hódítsuk meg a nagy Őt

2014. nov. 19. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó, a gyerekszülés hogyan jön ide? :D Oké, 26 éves vagyok, semmi akadálya nem lenne, hogy szüljek, csak nem értem a kérdésemhez, meg az egészhez ennek mi köze.
2014. nov. 19. 21:59
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Köszöntem a reagálást!


Konkrétabban nem költöznék össze amíg egy eljegyzési gyűrű nem ragyog a kezemen.

Minek mosogassam a gátyóját olyan pasinak(tartsam rendbe, egy idő után elvárja ,ha összeköltöztök) akinek nem tudom mikor,milyen szándékai lehetnek,és igen a nő ideje ketyeg. Egy pasi akár 40-45 évesen sem késő az első házasságra.

Manapság kitolódott a szülési idő,de hidd el nem mindegy a gyerek téma szempontjából.

Azért huszon-harminc évesen 4-óránként felkelni egy babához más,mint 40-év körülinek.

Nos ilyen elgondolásként írtam,amit,de ha számodra nem volt hasznos én kérek elnézést……,ha én most lehetnék újra 26

2014. nov. 20. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

9-esnek is igaza van. Ha akarsz gyereket, ezeket is meg kell beszélni. Mi is akkor költöztünk össze amikor már javában jegyesek voltunk, és azt is tudtuk, hogy fél évvel később összeházasodtunk. A gyerek is tervben volt 5 év házasság utánra, de már most tudjuk, hogy nem lesz. (nem tudunk vállalni), de ezért egyikünk sem hibás. Mármint nem azért nem lesz mert meggondoltuk magunkat.


Ha a helyedben lennék, megvárnám amíg legalább azt mondja hogy szeret, illetve megbeszélném vele ezeket a dolgokat. Persze nyilván attól függ, te pl szeretnél e házasságban élni vagy jó a végleges élettársi kapcsolat is, és hogy akarsz e gyereket.

2014. nov. 20. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!