Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Teljesen elkeseredtem? Nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teljesen elkeseredtem? Nem szokványos kérdés.

Figyelt kérdés

Hol is kezdjem..

Van egy felnőtt 26 éves fiam aki már nem él velem, hanem bent lakik Budapesten. Félre értés ne essék nem az elfogultság miatt beszélek így róla de ezek a tulajdonságok tényleg őt jellemzik:

jó humorú, víg kedélyű, okos, intelligens, rendkívül jól tájékozódott diplomás ember.


Ezek ugye a belső tulajdonságok. Külsőre: 190 cm magas, 90-100 kg körüli sportos alkatú fekete hajú zöld szemű ember. Rendszeresen jár sportolni, hol kondizik hol pedig úszni megy.

Egy szóval igényes magára.


Minden héten 2-3 szor beszélgetünk skypon és a legutóbbi beszélgetésünk komolyan elkeserített...


Azt mondta elege van a budapesti nőkből a 20-25 éves korosztályt illetően mert egyik nőnek sem jó semmi. Hol rendes a nőkkel akkor ugye beteszik ebbe a bizonyos barát zónába, hol pedig kicsit pofátlan vagy szemtelen és akkor kicsit szórakoznak vele utána kinyögik, hogy nem kellesz.


Mindezen okok miatt kitalálta, hogy külföldre megy szerencsét próbálni, hátha ott a nők normálisabbak. Elsőre nagy túlzásnak tartottam, pedig nem biztos, hogy az.


Amúgy nem csak a fiamtól hallom ezt hanem a többi lányos anyától is az ismerőseim között.


Lehet régi módi vagyok de az én időmben olyan, hogy barát zóna, meg szikra, meg kémia és egyéb kibúvók meg "nem értem az érzéseimet, össze vagyok zavarodva" nem volt.


Főleg pesti lányoktól kérdem tehát: Mégis mi a jó nektek?


Köszönöm aki elolvasta.



2014. aug. 12. 18:25
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
A fekete haj zöld szem a végzetem :)
2014. aug. 12. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
19F ként azt mondom rossz társaságban keresgél... Bár én néznék így ki.... De mégse ilyenek velem a lányok... Ne a ribizliknél próbálkozzon... Ez a véleményem
2014. aug. 12. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

"Kezdem már érteni a mai fiatalságot.."


A fiatalság megítélése pár hülye kérdésre adott válasz alapján szintén nem vall túl sok észre.

2014. aug. 12. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

Azért valamit az is elmond, hogy a 26 éves, állítólag felnőtt ember csajozási problémáit az anyukája próbálja megoldani.

Ha ez nem kamu és tényleg te vagy az anyuka, elég csak körülnézned és láthatod, hogy rengeteg ember talál magának párt a fiad korosztályában. Ráadásul ha jobban megnézed, nem is minden esetben egyforma emberek. Tehát találhat párt a sportos, a kövérkés, a szegényebb, a gazdagabb, a tanultabb, a kevésbé tanult, a nagyon jóképű, a kevésbé jóképű.

Nem tudom, mi lehet a probléma, de ha a fiad valamiért külföldön akar szerencsét próbálni, én nem beszélném le róla. Elsősorban nem a nők miatt, de fiatal még, miért ne menne ki, miért ne próbálná meg, milyen az élet máshol? Talán még szerencséje lesz és talál kint valami jobban fizető állást is.


Egyébként az az érdekes, hogy én meg fiús anyukákat ismerek párat és tőlük meg többségben azt hallom, hogy a mai lányok túl sokat eltűrnek a fiaiknak, ők már a lányok helyében elzavarták volna őket azok után, amit megengednek maguknak velük. Úgyhogy nyilván vannak ugyanúgy nehéz természetű mai fiúk, mint mai lányok.

Mondjuk mi nem Pestiek vagyunk, de nem hiszem, hogy ez ennyit számítana. :)

2014. aug. 12. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
A fiadnak igaza van, ha nem megy itthon, máshol sikerülni fog, a környezetváltás jót fog tenni neki.
2014. aug. 12. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Ügyesen megkerülted a dolgokat ezzel az anyuka témával :)
2014. aug. 12. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%

Nézd ...ezt nem lehet így megmondani. A lányok nem úgy látják a fiadat, ahogyan te. Most leírtál pár jellemzőt, de ebből semmi nem derül ki. Élőben kellene vele beszélgetni, hogy tudjam mi vele a "baj". Mellesleg én is kb pont ugyanezt gondolom a srácokról...Ők sem tudják mit akarnak, hazudoznak , félrevezetik az embert stb... De azért engem nem lehet pár visszautasítással és rossz tapasztalattal a padlóra küldeni, mert tudom, hogy vannak normális férfiak is, csak még nem találtam meg a nekem valót. Nem egyből menekülni kell...


22L

2014. aug. 12. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

#17 remek hozzáállás! Sok sikert! ;)

19F

2014. aug. 12. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Szerintem nem a pesti nőkben kell keresni a hibát, már bocsi.

Én is vidékről költöztem fel,érdekes módon csak normális emberekkel ismerkedtem meg. Párkapcsolatok jöttek,mentek.

Semmi problémám nem volt, Sőt!

Nagyfiú ,megoldja a problémáit.

Ha pedig e miatt akar külföldre költözni,hátha ott szóba állnak vele....háátt... és ha ott sem sikerül? Ez nem ország függő. Tanuljon meg rendesen udvarolni,legyen talpraesett, normális önértékeléssel,. csak akkor fog sikerrel járni. Nem feltétlenül kell bunkón viselkedni. Csak meg kéne találni az arany középutat.

Ezt is meg lehet tanulni mint bármi mást.

2014. aug. 14. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!