Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Adjatok tanácsot, teljesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Adjatok tanácsot, teljesen elkeseredtem! Mi lesz most velünk?

Figyelt kérdés
4 hónapja vagyok együtt a barátommal, 1 hónap után akarta, hogy költözzek hozzá, mert az albérletemet fel kellett mondjam anyagi problémák miatt, és választhattam, hogy hazajövök anyámékhoz, vagy odaköltözök hozzá. Odaköltöztem hozzá, de elcsesztem, mert sokszor rajta töltöttem le a feszültségem, sokszor ocsmányul beszéltem vele, amit nem is érdemelt meg, és én sem gondoltam komolyan... Csak egy h.ülye pics@ vagyok, és előbb járt a szám, minthogy gondolkoztam volna. Tudom, hogy én rontottam el, és nagyon szeretem, szeretném megmutatni hogy meg tudok változni miatta! Mivel elege lett belőlem, azt akarta, hogy költözzek haza. Ne szakítsunk, csak költözzek haza, próbáljuk meg úgy, hogy nem élünk együtt. Állítólag szeret, de én sokszor úgy érzem, már csak vergődünk, Hazaköltöztem anyámékhoz, ahonnan anno elmenekültem a körülmények miatt. Szeretném helyrehozni a kapcsolatomat, de itthon még több negatív impulzus ér. Nem tudok nyugodt lenni. A nevelőapám egy alkoholista tróger, napi szinten mennek a cirkuszok. Anyám se dolgozik, csak ül a gép előtt reggeltől estig... Állandóan belém kötöttek régen is, és most ugyanez van. Úgyérzem belepusztulok a fájdalomba, ha elveszitem a párom. Nem tudom van-e még remény, érzem, hogy távolodunk. Tudom hogy nagyrészt én voltam a hibás, elmartam magam mellől, de bármit megtennék, hogy visszakapjam és visszahozzam ami volt. Nem akarom teljesen elveszíteni!!! Itthon még rosszabb. Itt már nem csak azon görcsölök, hogy helyrehozhassam a kapcsolatom, hanem tönkremegyek idegileg itthon. Rájött, hogy hova hozott haza, és most bűntudata van. Mit tegyek hogy ne mutassam neki az itthoni nyomást, hogy olyan tudjak lenni, akibe újból belebolondul? Még nehezebb most, nekem. MIT TEGYEK??? HOGY CSINÁLJAM???
2013. ápr. 1. 14:42
 1/3 anonim ***** válasza:

Ezt mondd el neki is, hogy mi van otthon, miert voltal vele olyan, amilyen, es hogy mennyire megbantad.

Kerj tole egy uj eselyt, es ha ujra rad jon a hiszti inkabb fogd be, oleld meg, es probald nem elszurni ujra.

2013. ápr. 1. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Na igen, pont ezért veszekszel te is vele. Sajnos ezt látod otthon, és még ha csak tudat alatt is, de beivódik az elmédbe. Gondolkozz el ezen, és ha már megvagy, tehát komolyan gondolod, próbálj úgy bocsánatot kérni, hogy otthon ez megszokott ezért veled is elszaladt a ló, de tudod, hogy ez rossz, és ő nem érdemli meg. Remek technika lehet, hogy amikor érzed, hogy mérges leszel, az otthoni helyzetre gondolsz. Na, ebből már jön is, hogy a párodnak is pont olyan rossz, ha csúnyán beszélsz vele.

Így talán vissza tudod fogni magad, ha nem, akkor ajánld, hogy elmész pszichológushoz is a kedvéért. Félreértés ne essék, nem nézlek bolondnak és nem sértegetni akarlak, azonban ilyen sérelmek feldolgozására már jó lenne ellátogatni egyhez, és ő még abban is tudna szakszerűen segíteni, hogyan változz meg a párod kedvéért.

2013. ápr. 1. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nálunk is hasonló a helyzet itthon, de azzal nem értek egyet, hogy beivódni. Én küzdök ellene, hogy ne igy legyen és minél több negativ dolog ér annál vidámabb és mosolygósabb leszek. Meg nem veszek tudomást róla, hogy ócsárolnak. Nekem ezzel sikerült kirekesztenem.

A párommal is hasonló a helyzetünk én is sokszor belévesztem semmiségek miatt. Nem is tudom hogy keveredtem ki ebből de ma már abszolőút nem veszekszek. Elszámolok magamban 10-ig mielőtt valami csípőset mondanék mert tudom, hogy a kimondott szavaknak mekkora súlyuk van. Próbálj meg minél pozitivabb beállitottságú lenni. Olvasgass építő idézeteket, hallgass jó zenéket, a szépre koncetrálj mosolyogj és meglátod, hogy a világ is visszamosolyog rád :) Ezzel ki tudod zárni a körülményeket én is sokat ülök a gép előtt de szerintem pont annak köszönhetem a jelenlegi mentalitásomat és akaraterőmet.

2013. ápr. 1. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!