Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Teljesen elkeseredtem? Nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teljesen elkeseredtem? Nem szokványos kérdés.

Figyelt kérdés

Hol is kezdjem..

Van egy felnőtt 26 éves fiam aki már nem él velem, hanem bent lakik Budapesten. Félre értés ne essék nem az elfogultság miatt beszélek így róla de ezek a tulajdonságok tényleg őt jellemzik:

jó humorú, víg kedélyű, okos, intelligens, rendkívül jól tájékozódott diplomás ember.


Ezek ugye a belső tulajdonságok. Külsőre: 190 cm magas, 90-100 kg körüli sportos alkatú fekete hajú zöld szemű ember. Rendszeresen jár sportolni, hol kondizik hol pedig úszni megy.

Egy szóval igényes magára.


Minden héten 2-3 szor beszélgetünk skypon és a legutóbbi beszélgetésünk komolyan elkeserített...


Azt mondta elege van a budapesti nőkből a 20-25 éves korosztályt illetően mert egyik nőnek sem jó semmi. Hol rendes a nőkkel akkor ugye beteszik ebbe a bizonyos barát zónába, hol pedig kicsit pofátlan vagy szemtelen és akkor kicsit szórakoznak vele utána kinyögik, hogy nem kellesz.


Mindezen okok miatt kitalálta, hogy külföldre megy szerencsét próbálni, hátha ott a nők normálisabbak. Elsőre nagy túlzásnak tartottam, pedig nem biztos, hogy az.


Amúgy nem csak a fiamtól hallom ezt hanem a többi lányos anyától is az ismerőseim között.


Lehet régi módi vagyok de az én időmben olyan, hogy barát zóna, meg szikra, meg kémia és egyéb kibúvók meg "nem értem az érzéseimet, össze vagyok zavarodva" nem volt.


Főleg pesti lányoktól kérdem tehát: Mégis mi a jó nektek?


Köszönöm aki elolvasta.



2014. aug. 12. 18:25
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Szóval a naiv vidéki fiú feljött a fővárosba mese? Szerintem amúgy te vagy az, csak anyád nevében tetted fel a kérdést, hátha úgy kevesebben szólnak be, hogy 26 évesen képtelen vagy egy nőt találni magadnak.
2014. aug. 12. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 Kurtz Bickle ***** válasza:
100%
Nem vagyok sem pesti, sem leány, de egy maréknyi semmitmondó jelző még senkiből sem csinál instant puncimágnest.
2014. aug. 12. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha a lányok miatt megy külföldre, régen rossz. Nem furcsa, hogy senkinek sem kell? Nem bántani akarom, de ha itt nem talál, kint mivel lenne jobb?
2014. aug. 12. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Mikor lett divat itt szülőnek, barátnak, vagy ismerősnek kiadni magad?:D
2014. aug. 12. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 Mr. Truth ***** válasza:
100%
Szeritnem is kamu... miért vagy attól elkeseredve hogy a fiad lökött... ? Az ő élete eléggé nagy gyerek vagy... :)
2014. aug. 12. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 Dr.Michael Jocks ***** válasza:
Az biztos, hogy nem jó nekik, hogy anyukád nevében teszel fel kérdéseket.
2014. aug. 12. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Szerintem meg biztos tévedsz. De persze biztos jobban tudsz mindent mint én..amúgy ő már 5 éve fent lakik. Ennyit erről. De köszi a semmit..
2014. aug. 12. 18:29
 8/19 anonim ***** válasza:
Ó, pedig a leírás alapján nagyon szimpatikus :)
2014. aug. 12. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Anyuci megpróbál nőt szerezni KICSI 26 éves fiának? Ez de szánalmas még akkor is, ha kamu.
2014. aug. 12. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Úgy látszik ritka az manapság, hogy egy szülő aggódik a gyerekéért. Bocs, hogy kérdezni mertem. Kezdem már érteni a mai fiatalságot..
2014. aug. 12. 18:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!