Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Várjak még rá? . Elkeseredtem.

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Várjak még rá? . Elkeseredtem.

Figyelt kérdés
Volt egy pasim, majdnem 3 hete szakítottunk, 9 hónapig voltunk együtt.. A családom utálta Őt, de én még mindig szeretem, de állandóan balhéztunk.. Pontosabban én vele minden szaron.. Járok pszichológushoz is, de nem tudom mit tegyek.. Vajon lehetne még ugyan az mint régen?:'(
2013. jan. 25. 17:59
 1/5 Pretty Ballerina ***** válasza:
Először inkább magad próbáld rendbe tenni. :)
2013. jan. 25. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
majd az idő megoldja
2013. jan. 25. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Miért nem beszéled ezt meg vele?

Tartjátok egyébként még a kapcsolatot egymással?

2013. jan. 25. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Tartjuk persze csak már nagyon ideges.. nem cukorbeteg de 3 napja 14 körül van a cukorja, és tegnap eltört a csuklója..
2013. jan. 25. 18:07
 5/5 anonim ***** válasza:

attól is függ miért veszekedtek, de ha ilyen az egész kapcsolat akkor szerintem nincs sok értelme. nekem volt ilyen kapcsolatom a férjem előtt, és egy évig se bírtam elviselni. folyton idegeskedtem....most majd miért köt belém...

a házasságom szerencsére nem ilyen. nyugi van és ez a legjobb:)


26/N

2013. jan. 25. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!