Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Meddig várjak egy új kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig várjak egy új kapcsolattal?

Figyelt kérdés
2 hónapig voltunk együtt az exemmel... ma 3 hete vége.. rendesen még nem is szakítottunk, de nem akarok rá várni, valamiért olyan, mintha még ő kerülne engem. A baj az, hogy még mindig sokat gondolok rá. Most feltűnt egy srác, beszélünk neten, de nem tudom találkozzak e vele?! Szeretnék, de nem akarom becsapni, mi van ha nem tudom elfelejteni az exemet? De várni sem akarok a régire, mert nem tudom megéri e, és addigra lehet késő lesz a mostani srácnál...Tanácsok? :/ :)
2013. jan. 23. 21:23
 1/7 anonim ***** válasza:
az elég bátor,hogy a 2 hónapot kapcsolatnak nevezed
2013. jan. 23. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
elég jó, hogy nem ez a kérdés... és nem volt évekig tartó kapcsolatom még, nem mintha ez ide tartozna... és nem ugrálok egyik pasiról a másikra...
2013. jan. 23. 21:29
 3/7 A kérdező kommentje:
Egyébként ha olvasni tudsz láthatod hogy nem írtam kapcsolatot. De együtt jártunk akkor minek kellene nevezni? Mindegy a kérdésem nem ez. Azért köszi.
2013. jan. 23. 21:31
 4/7 anonim ***** válasza:
2 hónap az hatalmas idő.:D És már exnek nevezed ajaj.:D Meddig várjál? Semeddig. Vagy ennyire megviselt ez a kemény 2 hónap? :)
2013. jan. 23. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Örülök, hogy ilyen szól szórakoztok :) Biztosan nagyon unalmas az estétek, hogy jobb dolgotok sincs, mint ilyeneket irkálni másoknak. 2 hónap alatt is ki tudnak alakulnak érzelmek, ha minden rendben ment. Nem tudom mi ezen olyan vicces? Amúgy sem hiszem , hogy egy kapcsolatban az számít, hogy meddig vannak együtt... lehet együtt valaki évekig a párjával, ha közben csak elvannak egymás mellett, esetleg csalják a másikat. Gratulálok! Azt biztosan kapcsolatnak lehet nevezni. És most lehet belekötni mindenbe...
2013. jan. 23. 21:41
 6/7 A kérdező kommentje:
21:32 igen megviselt valamennyire ha már kérdezted. Mivel minden jól alakult és hirtelen lett vége. Ráadásul beleszerettem. De aki nem volt még hasonló helyzetben annak úgyis mondhat bármit az ember...
2013. jan. 23. 21:42
 7/7 anonim ***** válasza:

találkozz az újjal. ha esetleg idő közben kiderül hogy a másikat szereted akkor max szakítasz. de szerintem megér egy esélyt. én is megadnám ha nem lennék férjnél:)


majd írd meg mi volt:)


ha meg még az ex kerül téged akkor nincs miért várnod. te úgy vetted hogy ez szakítás, ha elkerül....


26/N

2013. jan. 25. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!