Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nagyon elkeseredtem. Vannak...

Nagyon elkeseredtem. Vannak terhessegi jeleim (hanyinger, faradsag, hasam alatt faj) csinaltam egy tesztet amit mar 4 nappal a menszi elott lehet de - lett. Várjak még pár napot, aztan megismeteljem?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnek babat!!
2007. nov. 27. 13:39
 1/4 anonim ***** válasza:
81%
Ne szomorkodj! A hormonszint még túl alacsony is lehet a teszthez, várj, amíg késik néhány napot! Ha sokat késne és mégis negatív a teszt, menj orvosho és megnézi ultrahangon. Ha nagyon szeretnéd a babát, úgyis össze fog jönni! Görcsölni nem szabad rajta...
2007. nov. 27. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
81%
Az én tesztem mensi előtt 1 nappal írta a tesztelést és semmi nem látszott! Nekem csak a mensi után 1 héttel lett 2. csík az is csak halványan! Úgy,hogy még van remény! Egy 16 hetes kismama
2007. nov. 27. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
87%
Bizony, bizony. A legbiztosabbat a mensi várható időpontját követő 4 nappal végzett teszt hoz. Egyéntől függően ez lehet vkinek picit előtt vagy késöbb attól függően, hogy kinek mennyire és milyen hamar ugrik meg a terhességi hormon szintje. Szóval, csak nyugi, várj és tesztelj picit késöbb. :))
2007. nov. 27. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
76%
Szió, ne add fel semmiképp!!! Amíg nem jönnek a "szovjet napok" addig te állsz nyerésre! :-) Nekem 3 napja késik, 3 hete vannak tüneteim, de a mai teszt negatív lett... Először elszomorodtam, de rájöttem, amíg nincs piroska, addig csak a remény van és semmi más!!
2007. nov. 27. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!