Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megismeteljem holnap a tesztet?

Megismeteljem holnap a tesztet?

Figyelt kérdés
13-ra nem vartam,es a tegnap teszteltem delutani pisibol,egy halvany pozitivat,ott van mind a ket csik csak annyi a kulombseg hogy a controlcsik az piros az piros a tesztcsik pedig rozsaszin,de a masodik csik csak 5 perc utan jott ki,de nem halarta meg a 10 percet,ma reggel teszteltem megnt de mar elso pisibol,es ott is ki jott a masodik csik,de az is csak 5 perc utan,de az meg halvanyabb mint a tegnapi delutani pisibol.de azert ott van,es rozsaszin!!a mai nem kellet volna mar hogy erosodjon?annyira el vagyok keseredve,mert nem akarok csalodni,amugy meg soha nem volt ket csikos tesztem soha,es ez a masodik csik hogy megjelenjen,hat az csodalatos erzes!!
2011. ápr. 14. 11:23
 1/10 anonim ***** válasza:

Nyugodj meg,ott van a baba:)

Holnap reggel tesztelj újra,drukkolok!

2011. ápr. 14. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
szia,nekem is igy kezdödött:)és akkor azt mondták nekem h a 2csik ,az 2csik,ha már ottvan,attol h halványabb,de ottvan,szoritok neked:) 17hetes kismama
2011. ápr. 14. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Szerintem még korai a teszt. Kicsit várjál, mondjuk szombatig. Annak ellenére, hogy ráírják, hogy már 10 napos terhességet is kimutat, mindenki más, és más mennyiségű folyadékot iszik egy nap( ez is számít, nem gondoltam volna én sem). Nekem pl csak 3 nap kimaradás után mutatta ki a második csíkot, de csak halványan, aztán másnap megint csináltam és negatív lett, de előtte éjjel végig hánytam és nagyon sokat próbáltam inni és az első pisi, na hát híg volt. Szóval szerintem még érdemes várni pár napot. Hcg szint ha egészséges egy terhesség ilyenkor napi szinten duplázódik. Szombatra már tuti lesz valami értelme a tesztnek. Addira már lehet, hogy egy egyértelmű második csíkod lesz:)

Drukkolok!!! Majd írd meg, hogy mi volt!!!

2011. ápr. 14. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Én holnapra nem várom és ma a 10. percben kezdett előjönni egy halvány csík, elég halvány de ottvan

én sem tudom mit jelent, de legkorábban vasárnap tesztelek ha addig nem jön meg...

2011. ápr. 14. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szerintem pozitív a teszted. Nekem a nemvárt után 8. napon is rózsaszín, de látható volt a 2. csík. Szerintem tesztelj még egyet, hogy megnyugodj, de én várnék vele hétfőig, hogy szép erős legyen. Nem látom értelmét minden nap tesztelni, mert annál idegesebb leszel csak.
2011. ápr. 14. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Biztosan babás vagy! Nekem sem lett sokkal erősebb a reggeli tesztem,mint az előző napi délutáni! A hcg szint 2naponta duplázódik!
2011. ápr. 14. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
jajjj csajok csak igazatok legyen,es babas legyek,mert mar sokszor lefekves elott imatkoztam hogy lehessen mar nakam is vegre egy pici babam!!!mindenkeppen irni fogok!!
2011. ápr. 14. 12:10
 8/10 anonim ***** válasza:

Képzeld én ma délután teszteltem nagyon-nagyon halványat, de láthatót X-epillel! Egyből kettőt is!

Utána csináltam egy Gabrielt is, azon is nagyon halványan (szerintem túl sokszor pisiltem egy óra alatt), de ott volt!:) Én sem hiszem még el!

2011. ápr. 14. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Gratulálok. Biztos babát vársz.
2011. ápr. 14. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Na, teszteltél már azóta?
2011. ápr. 15. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!