Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Elkeseredtem? Nagyon korai...

Elkeseredtem? Nagyon korai volt vagy ez már tényleg nega?

Figyelt kérdés

14.-15. napon lehetett a peteérésem! Ma vagyok a 25.-en, átlagban 30 naposak a ciklusaim!

Most csináltam egy tesztet, mert tegnap óta hullámokban émelygek, feszített a hasam, szurkál az oldalam, cicim is fájt (nekem ilyenkor sosem szokott), de negatív lett!

Korai volt, vagy tényleg nincs baba?


2011. ápr. 12. 12:21
 1/6 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy milyen érzékenységűvel teszteltél! Amúgy meg szerintem még korai volt! Nekem is kb. a 15. napon volt ovulációm, és a ciklusaim nekem is kb. 29-30 naposak. Rengeteg a babás tünetem és ma reggel erős megjön érzésem volt, viszont ehelyett csak barnázok kicsit...ez is fura.

Én úgy tervezem, ha holnap se jönne meg, (mert már most nagyon úgy éreztem, hogy korábban meg fog), szóval ha holnap se jön a mensi, akkor én venni fogok egy 10-es érzékenységűt és megcsinálom másnap reggel. Hát már holnap nem fogom merni megkockáztatni, mert akkor nem első pisiből lenne, úgy meg lehet nem mutatná még ki.

Szerintem ne keseredj el! Tesztelj újra 2 nap múlva reggeli első vizeletből és 10-es érzékenységűvel! Én is ezt fogom tenni, ha nem jön meg! Drukkolok magunknak!

2011. ápr. 12. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Csak akkor érdemes tesztelni, ha már késik a mensid. Milyen tesztet használtál?
2011. ápr. 12. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi! Lily-t! De szerintem nincs baba!:(
2011. ápr. 12. 12:33
 4/6 anonim ***** válasza:
az 25-ös? mert akkor még bármi lehet. pl. a clearblue már lehet, hogy kimutatta volna.
2011. ápr. 12. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
korán teszteltél, várd meg amíg nem jön meg és akkor tesztelj újra
2011. ápr. 12. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszi! Hát nem tudom! Bár benéztem, mert hétfőn kell nem megjönni, én meg azt hittem,hogy vasárnap! Na mindegy! Nem veszek másik tesztet, majd ha késik!

Még egyszer köszi!

2011. ápr. 12. 13:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!