Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nagy hülyeséget csinálok ezzel?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy hülyeséget csinálok ezzel?

Figyelt kérdés
Van egy fiú haverom, nagyon régóta ismerjük egymást. Huginak hív, én őt, hogy bátyusnak. Szivatjuk egymást, mint a tesvérek, de bajban bármikor számíthatunk egymásra. Mivel túl nagy a korkülömbség (ő 24 én 16) megegyeztünk a barátságunk kezdetén, hogy nem gondolunk a másikra úgy, csak barátként. Mostanában mindig legalább 4 srác udvarol nekem hogy medughasson, kezdett ettől elegem lenni. Mivel ő az egyetlen pasi, aki nem úgy gondol rám elkezdtem többet érezni irànta. Őt olyan sokan kikosarazták, hogy fóbáija van attól, hogy leszólítson lányokat. Kitaláltam, hogy próbàljon elcsábítani engem, mert ha nálam sikerül neki akkor másnál is fog. Jó ötletnek tartotta, belement, de kihangsújozta, hogy mikor nyomulni kezd tudatja magában, hogy ez csak egy próba, és attól még barátok leszünk. Nagy hülyeséget csináltam ezzel?

2014. ápr. 27. 18:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
78%
kihangsújozta? aú...
2014. ápr. 27. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
75%
Eléggé.
2014. ápr. 27. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
habókra húzod szegény gyereket
2014. ápr. 27. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Dugni fogtok. Aztan soha tobbe nem lesztek ujra baratok. De nem hulyeseg, dugni jo!
2014. ápr. 27. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Inkább játsszatok nyílt lapokkal!

Te szerelmes vagy belé, és ő is beléd van esve. Az a 16-24 meg nem olyan vészes különbség ám!

2014. ápr. 27. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nem kicsi a korkülönbség, de ha szeretitek egymást, akkor miért ne? Az egy dolog, hogy őt becsapod, de magadat???
2014. ápr. 29. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Ha a negativ oldalat nezem akkor a 4-es valaszolonak van igaza...sajnos

De ha a pozitivat akkor lehet h ez egy vegtelensegig tarto boldog szerelem kezdete :3 <3

Hisz reg ismeritek eg

2014. ápr. 29. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Miből gondoljátok, hogy ő is szeret engem?
2014. ápr. 29. 17:27
 9/11 anonim ***** válasza:
*egymast es szentem eleg jol is <3
2014. ápr. 29. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Mert bele ment

Csak ne add konyen magad;)

2014. ápr. 29. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!