Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért gondolja azt sok ember,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolja azt sok ember, hogy hülyeséget csinálok azzal, hogy nem megyek külföldre dolgozni?

Figyelt kérdés
Lenne lehetőségem kimenni külföldre dolgozni, de én nem szeretnék, mert a barátom nem jöhetne, és úgy érzem, hogy jobb itthon kevesebbet keresni, és szerényen együtt élni, mint kint sokat keresni, viszont nem látni a szerelmemet. Tudom, hogy nem lennék boldog, mert állandóan hiányozna, és nekem jobb így. De barátok, ismerősök, illetve pár rokon is állandóan rágja a fülem, hogy menjek ki, mert sokkal jobb lesz. De nem értik meg, hogy boldogabb vagyok szegényen a barátom mellett, mint gazdagon a barátomtól távol. Szerintük ez hülyeség, és majd amikor szakítunk, akkor majd rájövök, hogy mennyire elcsesztem az életem. Miért nem lehet elfogadni, hogy én így szeretnék élni?
2010. dec. 14. 16:05
 1/6 anonim ***** válasza:
azért mert ha kinn eleget keresel akkor a barátod is mehet utánad:P az uncsitesóm így ment ki ausztráliába a barátnőjével plusz mi a biztosíték arra hogy örökké együtt maradtok? később meg lehet azért leszel szomorú mert elszalasztottál egy lehetőséget.itt nem lehet megélni én épp ettől szenvedek ha tehetném kimennék max ha nem bírom tovább nélküle otthagynék mindent de legalább egyiket sem hagytam ki mint lehetőséget:D
2010. dec. 14. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

mert a legtöbb ember csak saját magára, és a pénzre tud gondolni, amiért a boldogságát is kész feláldozni

te viszont jól döntesz

2010. dec. 14. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hiába keresnék akármennyit is, ő nem jöhetne utánam, mert rendőr. Amúgy meg nincs rá garancia, hogy örökre együtt leszünk, mégis össze fogunk házasodni, mert mi úgy gondoljuk, hogy örökre szeretni fogjuk egymást.
2010. dec. 14. 16:21
 4/6 anonim ***** válasza:
az tény hogy a távkapcsolat veszélyes de akkor is ezzel megalapozhatja nem csak a saját hanem mindkettőjük jövőjét és sok nő hagyta már hogy a szerelem vezérelje aztán ott maradt hoppon és későn jött rá hogy a férfi miatt egy csomó mindent elszalasztott, én már csak azért sem maradnék itt mert akkor a családomat is cserben hagynám akiknek viszont biztos jól jönne a pénz(anyám tanárnő szóval nem keres valami sokat)
2010. dec. 14. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
jaaa a házasság meg még jobb legalább biztosíték amíg kinnt leszel,de nem mindegy mi is pontosan ez a lehetőség, mert ha tényleg csak teszem azt lángossütő meló akkor tényleg nem éri meg:Pbár egy másik barátom sima cukrászdában németországban egy nyár alatt összeszedte az egyetemre kellő pénzt:D
2010. dec. 14. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nehéz helyzetben vagy.

Dönts kedved szerint, végül mindenképpen meg fogod bánni.

2010. dec. 14. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!