Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ti hisztek abban, hogy van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hisztek abban, hogy van olyan ellenkező nemű ember, akivel igazán összeilletek lelkileg? Aki igazi társatok lesz?

Figyelt kérdés

Akivel mindig tudtok beszélni mélyebb dolgokról és hasonlóak vagytok stb.

Én nem hiszem, hogy fogok ilyet találni. Soha.



2014. ápr. 12. 21:45
1 2 3 4
 31/32 A kérdező kommentje:

Én itt nem arra gondoltam, hogy van-e igazi, meg hogy van-e az emberek lelkitársa stb. Én ezekben nem tudok hinni.

Arra, hogy van-e egyáltalán olyan ember, akivel nagyon jól kijöttök mert egyszerűen nagyon hasonlítotok sok mindenben.

Az szerintem képtelenség, hogy meg van írva, meg hogy van egy lelki társad. Szerintem sok ember lehet a világon, akivel egy hullámhosszon lennél, csak kérdés, hogy megtalálod-e. Nem mindenki találja meg a hozzáillőt sajnos.

Köszi a véleményeket! :)

2014. ápr. 13. 11:50
 32/32 anonim ***** válasza:

Hat en sem tudom mibe kellene hinni mar. Tudjatok mit?

Akinek olyan erzete van h en vagyok az igaz az irjon ram.


25/l

2015. márc. 24. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!