Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ti hisztek abban, hogy van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hisztek abban, hogy van olyan ellenkező nemű ember, akivel igazán összeilletek lelkileg? Aki igazi társatok lesz?

Figyelt kérdés

Akivel mindig tudtok beszélni mélyebb dolgokról és hasonlóak vagytok stb.

Én nem hiszem, hogy fogok ilyet találni. Soha.



2014. ápr. 12. 21:45
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
#20: Nekem soha nem volt senkim, és már nem vagyok annyira fiatal. Próbáltam rendbe tenni az életemet, sokszor talpra álltam a kudarcok után, de kezdek belefáradni, értelmét se nagyon látom az egésznek, ahhoz meg nincs túl nagy kedvem, hogy újra és újra csak kudarcok érjenek.
2014. ápr. 12. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:

Értem, és sajnálom.

Jelenleg én is egyedülálló vagyok, igaz, nekem vannak tapasztalatok a hátam mögött.

Valójában azt vettem észre, hogy az életemnek azokon a területein vagyok sikeres, ahol hiszek a sikerben, ahol nem érdekel semmi, akárhányszor is megpróbálom, mert nem engedem, hogy padlóra küldjön egy kudarc, annyira biztos vagyok benne, hogy meg tudom csinálni. Egy kudarcból, 10 kudarcból, 50 kudarcból, stb. egyszerűen nem vagyok hajlandó azt a következtetést levonni, hogy nem fog sikerülni. És valóban, sokadszorra sikerül, mert nem esek kétségbe, hanem megyek tovább, mintha mi sem történt volna.

És valahogy nekem is a szerelmi életem az a terület, ahol megviselnek a "nem"-ek. És ez az a terület, ami a legkevésbé olajozottan működik. Én világosan látom, hogy a saját hozzáállásommal van a baj, és azon dolgozom, hogy ezt megváltoztassam.

Egyszerűen csak bátornak kell lenni, és menni előre. Nem nagyon látom értelmét annak, hogy sajnáljuk magunkat.

Itt vagyunk, megszülettünk, használjuk ki.

2014. ápr. 12. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
Igen volt, de Istennek más tervei voltak...
2014. ápr. 12. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
#22: Előremenni akkor van értelme, ha van sikerélményed is, és ha van miből építkezni (szrból ugye nem lehet várat építeni a közmondás szerint). Tényleg próbáltam nem feladni, sose voltak nagy vágyaim, igényeim, de mintha mégis annak bizonyultak volna. Ráadásul mintha szerencsétlen is lennék, nem tudok találni olyan lányt, akinek vagy ne lenne valakije, vagy érdekelném, szóval akivel minden összejönne. És pocsék érzés boldog embereket látni, meg azt tudni, hogy olyan emberek sikeresek, akik nem érdemelnék meg (pl. megcsalják a párjukat). Egyszerűen nem tudom, merre induljak, de szerintem most már mindegy is, lekoptatnak, hazudnak, hárítanak, senki nem lát meg bennem semmit jót/vonzót, pedig nem vagyok az a típus, aki elmarja magától az embereket a viselkedésével. Folyamatosan csak elutasítást kapok, ha csak egy szimpla kávézást akarok, akkor is, és már nem bírom lelkileg, teljesen belefáradtam a kudarcokba, és úgy érzem, nem csak rajtam múlott az egész.
2014. ápr. 12. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:

értem.

Nem értünk egyet, én pl. karrierben felépítettem egy olyat, amiben hosszú éveken keresztül nem volt semmi sikerélményem, pontosabban csak kudarcélményem volt, és utána volt sikerem, csak komolyanvehetetlen, amatőr szintű, aztán egyszer csak, egy ponton megváltozott minden, mert képtelen voltam feladni, mert végig éreztem magamban a potenciált.

változtattam a taktiáimon, tanultam, fejlődtem, hittem benne, és meglett a siker.

Nem tudom pontosan, mi van veled, talán az, hogy az ennyire negatív, önsajnáló hozzáállás az emberből mindent kihoz, csak azt a gondolatot nem, hogy "ez a férfi kell nekem".

Most durvának tűnhetek, de egyáltalán nem célom, hogy megbántsalak, inkább fel akarom nyitni a szemed.

Talán észre sem veszed, de már annyira belédköltözött ez az önsajnálat, hogy kívülről is meglátszik rajtad.

mindegy, nem akarom ragozni, mert talán csak megbántalak, de valahogy magadon kell dolgoznod, a hozzáállásodon, és ez nem egyszerű, nem fog egyik napról a másikra menni, pontosan tudom, mert én is ezt csinálom. Az van, hogy mindenki vidám emberrel akar élni, senkinek sem célja, hogy depressziós embert keressen maga mellé.

Egy vidám, energikus, élettel teli, határozott férfit viszont sokan szívesen tudnának maguk mellett.


Még egy példát mondok, ez nagyon megmaradt bennem. Szerintem egy hasonlóan negatív hozzáállású fiú egyszer kezdeményezni akart nálam, sorban álltam valahol, nem is láttam rá. Ő mondott valami megjegyzést a hátam mögött, valami viccesnek szánt dolgot, arra reagáltam valahogy, és utána egyszer csak azt mondta, hogy menjek el vele forralt borozni. Mikor még csak nem is láttam az arcát. Akkor odafordultam, és azt mondtam, hogy nem, köszönöm. Erre kaptam tőle valami sértődött megjegyzést, és puffogva elrohant. Gondolom, én voltam a héten a sokadik, aki elutasította, és megint alátámasztva látta, hogy ő senkinek sem kell. De hát valami egész elképesztően borzalmasan közelített, nem hagyott nekem arra sem teret, hogy megnézzem, nem adtam neki semmi jelét a vonzódásomnak, és erre, vagyis a nullára kezdeményezett. Persze, hogy kudarc érte. És szükségtelenül.

Nem tudom, ez a történet segít-e, de megvilágítja szerintem, hogy mennyire nem mindegy, hogy mikor, milyen helyzetben kezdeményez az ember, mert bizonyos szituációk garantálják a kudarcot.

2014. ápr. 12. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
Vannak életcéljaim, önerőből talpra is álltam, és egyébként az életben nem szoktam önsajnáltató lenni, akinek elmeséltem a múltamat, az nagyon meglepődött, mert nem gondolta volna, hogy ennyi mindent kibírtam. De egyszerűen már kedvem sincs ahhoz, hogy megint belefussak egy-egy újabb pofonba, bunkó elutasításba, és nem egy ilyen volt már. Nem vadidegeneknél szoktam kezdeményezni, és abszolút nem negatívan állok hozzá a dolgokhoz, de már nem is érdekel az egész, valahogy majd megpróbálom elfelejteni, hogy én is vágytam családra. Lehet, hogy most inni fogok valamit, átmenetileg az is segíthet, a többi ember meg le van sajnálva, nem érdekelnek.
2014. ápr. 12. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
Nem hiszek az ilyesmiben. Ez csak keveseknek adatik meg.
2014. ápr. 12. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:

Mi egymásra találtunk egy éjszaka erejéig.Aztán visszatértünk mindketten a magunk rossz párkapcsolatába.

Azóta próbáljuk egymást kerülni.Túl jól megértjük egymást már régóta,és akkor is úgy indult az este hogy kibeszéljük egymás sérelmeit.Beittunk és jól megvigasztaltuk egymást.

Szeretném ha a társam lenne,de óriási lenne a botrány.Meg egyikünk se mer lépni.Asszem azóta többet iszom mint kellene.F

2014. ápr. 13. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
Na ilyen az élet, mint amit az utolsó leírt ...:S e van :D:D
2014. ápr. 13. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
Nem is az, hogy nem hiszek benne, hanem NEM IS AKAROK HINNI ebben a mesében.
2014. ápr. 13. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!