Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ti hisztek abban, hogy van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hisztek abban, hogy van olyan ellenkező nemű ember, akivel igazán összeilletek lelkileg? Aki igazi társatok lesz?

Figyelt kérdés

Akivel mindig tudtok beszélni mélyebb dolgokról és hasonlóak vagytok stb.

Én nem hiszem, hogy fogok ilyet találni. Soha.



2014. ápr. 12. 21:45
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
100%
Igen.Létezik, én megtaláltam, nagyon szeretem :)
2014. ápr. 12. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
100%
Én hiszek benne, hogy Isten kevés kivétellel (pl. papok, apácak) mindenkinek teremtett párt. Én már megtaláltam az enyémet. És a legjobb, hogy a párom is így gondolja <3
2014. ápr. 12. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
Teljes szívemmel hiszem.
2014. ápr. 12. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 A kérdező kommentje:

Húha, jó nektek, hogy bíztok benne, vagy van aki már megtalálta.

És köszi a válaszokat!

2014. ápr. 12. 22:17
 15/32 anonim ***** válasza:
28%
Azt tudom, hogy sokan azt hiszik, hogy megtalálták a lelki tásukat..úsznak a szerelemben 1 évig..több évig. Aztán majd az élet olyan pofonokat ad, vagy nem is kell pofon..csupán a szürke hétköznapok. És a rózsaszín felhő egyszer eltűnik. :)
2014. ápr. 12. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
igazából azt mondanám, hogy egyáltalán nem biztos, hogy az a "legtökéletesebb másik felünk" itt Magyarországon él, az is lehet h másik bolygón van, Magyarország sem volt mindig ilyen kicsi....
2014. ápr. 12. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:

ha nem hiszel benne, akkor nem is fog veled megtörténni.

mivel az agyad egy szűrő, és a rengeteg információból azt veszi észre, amit lehetségesnek hiszel. és ha nem hiszed el, hogy ez megtörténhet, akkor az agyad a lehetséges jó partnereket is kidobja a kukába.

Nekem már többször megadatott, hogy olyan férfit ismertem meg,akivel jól összeillettünk. Még szakítás után is tisztára megmaradt ugyanaz a harmónia.

Szerintem több olyan ember van, akivel harmonikus, igazán boldog kapcsolatot tudunk kialakítani. a kérdés csak az, hogy mindkét fél hajlandó-e dolgozni a kapcsolaton, a kapcsolatért, vagy sem.

mert olyan nincs, hogy készen kapsz valakit. valakiből válhat igazi társ, ha úgy akarjátok mindketten, és ha megvan egy kezdeti vonzalom és a közös hullámhossz.

2014. ápr. 12. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
Vannak az ismeretségi körömben hasonló párok. Én még nem találtam meg ezt az illetőt, de nagyon bízom benne, hogy egyszer egymásba botlunk...
2014. ápr. 12. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
#17: Ez vicces, én rengeteg lánynak adtam volna esélyt, akár kevésbé dekoratívaknak, nagyon zárkózottaknak, önbizalomhiányosoknak is, mégis mindig csak elutasítást kaptam. Ezek után elég nehéz hinni abban, hogy van igaz társ, ennyi kudarcot, fájdalmat benyelni nem könnyű.
2014. ápr. 12. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:

Hát figyelj, nekem mindegy, miben hiszel, ez csak neked számít, neked lehet fontos, hogy hiszel-e benne.

Csak a nagyon igénytelen embereknek könnyű hipp-hopp párt találni sorozatban.

Akinek számít, hogy kivel van együtt, azt sok csalódás éri. Nehéz, én is tudom, de az ember nem adhatja fel, már ha boldog akar lenni. Viszont ha nem is hiszünk benne, nem próbálkozunk csak azért is, akkor nem fog egyszer csak megtörténni, ennyi bizonyos.

2014. ápr. 12. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!