Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Kihasználjam a helyzetet,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kihasználjam a helyzetet, hogy közelebb kerüljek hozzá?

Figyelt kérdés
Szerelmes vagyok egy lányba nagyon régóta. Én 18 éves vagyok és a szerelmem is. Sajnos az érzés viszonzatlan. Nem jövök be lánynak, de mégis nagyon szeretem. Nem rég azonban a szerelmemnek a húga szerelmet vallott nekem. Ő 17 éves és állítólag régóta oda van értem. Eléggé kecsegtetőnek hangzik, hogy összejöjjek vele. Így közelében maradhatnék a szerelmemnek. Tudom, hogy nagyon szemét dolog és én is visszakozom emiatt, de más már nem jut eszembe kétségbeesésembe.

2014. ápr. 3. 13:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Miért használnád ki szegényt?
2014. ápr. 3. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ezt nagyon gyorsan felejtsd el.
2014. ápr. 3. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
szerintem, ha együtt leszel a hugával még kevesebb az esélyed.
2014. ápr. 3. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Girgoy ***** válasza:

Na, állj le most kedves Kérdező és szemléld egy kicsit józan távlatból a dolgokat.


1. A lánynak nem jössz be. Ezt el kell fogadni, van ilyen.

2. A húga Neked nem jön be. Ezt neki meg kell megmondanod.


Tehát ha most kavarni akarsz a húgával, abból mégis milyen ezszement módon gondolod, hoyg bármi jó kisülhet? A húgot át akarod verni, összetöröd a szívét, amiett meg fog utálni, de pont emiatt meg fog utálni a nővére is, mert a testvér az testvér marad, a barátot ehhez képést könnyeb váltogatni. Szóval ne reménykedj abban, hogy így össze tudsz jönni a nővérrel, ez ökörség. Keress máshol nőt, egy igazi férfi el tudja viselni a visszautasítást is. Csak abban a - jelenleg úgy tűnik, elég kis esélyű - esetben járj a húggal, ha a húg jobban tetszik, mint a nővér!

2014. ápr. 3. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

csak a filmekbe jön be h családba marad a nőváltás szerintem...

de ha a húga is jó csaj, akk mond meg neki h nem lesz kapcsolat de azért szívesen megkúrnád :P

2014. ápr. 3. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

jajjj, jajjj, jajjj. Inkább hagyd békén ezt a családot, jobb lesz mindenkinek.

Ha csak azért jössz össze a huggal, mert így közelebb kerülsz a nővérhez, és nem azért, mert te a 17 évest akarod, akkor légy szíves lődd fejbe magad, vagy vágd le a töködet, mert nem érdemled meg, hogy férfinek nevezd magad.

2014. ápr. 3. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!