Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Első sorban lányok válaszát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első sorban lányok válaszát várom, de jöhetnek pasiké is, tapasztalatok stb? Többit lent.

Figyelt kérdés

Szóval eléggé sok volt a vita mostanában köztem és a barátnőm között és mostanra félek hogy elveszíthetem.

Hétfőn megbeszéljük mikor találkozzunk és én arra gondoltam írok neki egy verset, így meg is írtam neki egy 8 versszakos verset. Szerintetek jó ötlet felolvasni, elmondani neki a verset a találkozásunk alkalmával vagy sem? Hülyén venné ki magát, vagy lehet pont nem érdekelné?

Egyébként ő olyan típusú lány aki szereti a verseket és ő is írt már nekem meg vallomásokat is. Csak azt nem tudom hogy mennyire jó ötlet egy konfliktus megbeszéléséhez egy verset elmondanom neki amiben elmondom mit érzek iránta.

Előre is elnézést ha hülye a kérdés, de faterom azt mondta nem jó ötlet, más meg azt hogy igen így tanácstalan vagyok. Köszönöm előre is a válaszokat.



2014. márc. 29. 19:05
 1/10 anonim ***** válasza:
Nálam konfliktuskezelésként nem működne. :) Aranyos lenne meg minden a sráctól, de attól a probléma még fennáll
2014. márc. 29. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nem jó ötlet. Majd, ha rendben lesztek akkor, addig semmiképp.
2014. márc. 29. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Attól függ milyen súlyú a konfliktus, mennyire van megbántva esetleg a lány.
2014. márc. 29. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Igazad van, egyszer már találkoztunk mióta összevesztünk és beszéltünk, megbeszéltük a problémákat amennyire lehetett, csak aztán mondta hogy még folytatjuk mert haza kellett mennie, és félek hogy azt mondja elég volt, másképp nem tudom bizonyítani neki hogy a probléma megoldódott csak ha ad esélyt és nem szakít velem, és azért kérdeztem hogy mivel már beszéltünk a problémákról ezért érdemes lenne-e ezt a következő alkalmon meglépni.
2014. márc. 29. 19:10
 5/10 anonim ***** válasza:

Ez tipikusan besöpörni a problémát a szőnyeg alá és remélni, hogy hirtelen amnéziás lesz. A vitát kell megbeszélnetek nem pedig a töretlen szerelmedről kell neki zsoltárokban szavalnod.

Nem baj, hogy megírtad de ezt inkább tartogasd valamilyen örömteli alkalomra és nem pedig békejobbként add elő.

2014. márc. 29. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

először beszéljétek meg,majd add oda a verset.

Én biztos értékelném, és azt gondolnám,hogy legalább teszel a kapcsolatért.

2014. márc. 29. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Hát eléggé meg lett bántva szegény mert a fejéhez vágtam sok mindent, és alapból is elég konfliktuskerülő és hamar megbántódik.
2014. márc. 29. 19:11
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem se konfliktuskezelésre használd. Inkább miután megbeszéltétek, és ha pl összeveszve búcsúztok el, akkor inkább írásban add oda neki, hogy olvassa el, neki készült, gondolkodjon el, vagy valami.
2014. márc. 29. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Hú, rendben, Köszönöm mindenkitől a segítséget! Remélem minden jóra fordul.
2014. márc. 29. 19:15
 10/10 anonim ***** válasza:

Rossz ötlet, mondom ezt úgy, hogy imádom a verseket, és azt a kettőt, amit a férjem írt hozzám, nagy becsben tartom :)

De konfliktusmegoldásra inkább az egyenes beszédet javasolnám, aztán ha kibékültetek, akkor lehet romantikázni versekkel.

2014. márc. 29. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!