Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Kételkedek, de miért?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kételkedek, de miért?

Figyelt kérdés
Van egy párom ( férfi ), lassan egy éve vagyunk együtt. Nem is olyan régen volt egy kis vitánk, és amúgy is egy rosszabb, önbizalom-hiányos időszakomban vagyok, így elgondolkodtam azon, hogy talán jobb lenne neki nélkülem, és hogy már biztos elege lehet a folyamatos hisztijeimből. Tegnap találkoztunk, és valahogy nem tudtam boldog lenni, sőt még csak a szívem sem dobogott annyira, amennyire szokott találkozásokról. Mondtam is neki, hogy szomorú vagyok, hogy kételkedek az érzelmeimben, és hogy lehet, hogy jobb lenne neki nélkülem, egy olyan lánnyal, akivel kevesebb a probléma. Persze érdekelte, hogy miért is lenne neki jobb, mondta, hogy szeret, és igazából ha már nem is szeretem, akkor nem tud mit tenni. Nekem még mindig nagyon fontos, szeretem is őt, és nagyon-nagyon félek őt elveszíteni. Sokszor vitázunk, de ezek miatt nem aggódom annyira, eléggé akaratosak vagyunk mind a ketten, de mindig meg tudjuk ezeket oldani. Rendes hozzám, támogat, szeret, és mindig mellettem van, sőt egy ideje egyre inkább, és valamiért mégis úgy érzem, hogy talán jobb lenne nekünk külön. Ki fogom szerintetek heverni ezt a veszekedést és újra olyan lesz, mint eddig? Megvisel a dolog, hogy sokszor hülye hisztis pics.ként viselkedem és ilyenkor mindig egy picit megbántom.

2014. márc. 1. 19:02
 1/2 Moszuke ***** válasza:

mesélj neki erről, nyílj meg neki. fordíts előnyödre azt, hogy hisztis vagy. meséld el, hogy miért vagy az, hogy mennyire röstelled stb.

és már is egy pozitív dologgá alakítottad a kirohanásaidat.

ennyi belefér.. a lányok hisztisek. a hormonok meg a többi szirszar.. ez belefér, ez elfogadható.

az már nem elfogadható ha erről a lány nem beszél nem kér bocsánatot egy tiszta pillanatában, stb...

2014. márc. 1. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Mindig bocsánatot kérek tőle, amikor már egy picit is kitisztult a fejem. Ha mondjuk összeveszünk valamin, öt perc múlva már írom neki, hogy ne haragudjon rám, és bocsánatot kérek tőle. Nem szoktunk sokáig haragudni egymásra. Igazad van, konkrétan tényleg nem mondtam el neki, hogy ezért és ezért érzek így, annyit viszont mondott, hogy annyira nem aggódik, sokszor fújom fel a dolgokat, és sokat aggódok dolgokon, így ő szinte biztos benne, hogy elmúlik. Köszönöm a segítségedet.
2014. márc. 1. 19:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!