Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak? Vajon a távolsá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Vajon a távolság közénk állhat majd? Bár alapból kételkedek egy két dologban. Bővebben lent!

Figyelt kérdés
19 éves lány vagyok, 2 éve élek kapcsolatban.A barátom tatabányai, onnan egy nem messzi faluban nőttem fel, mindig is falusi voltam. Nem volt köztünk nagy távolság, szóval minden rendben volt a kapcsolatunkban. Aztán egy este bevallotta hogy csókolózott valami csajjal a diszkóban, de mennyire megbánta, és mivel elmondta megbocsájtottam neki. Viszont azóta vannak fura dolgok, eltitkolt sms-ek, és folyamatosan titkolt msn-partnerek. Na a lényeg, a szüleim válnak, anyám fel akar költözni pestre. Alapból nem értem hogy faluból miért pont pestre akar elrángatni.Meg miért nem lehet közelebb. Apám marad a faluban, így egyeztek meg. Amikor megemlítettem hogy apával maradok, olyan hisztit levert, hogy az nem igaz. De én mondtam neki hogy nem miatta,hanem a körülmények miatt nem akarok vele felköltözni. Azóta nem is enged, neki csak pest, és semmi más, holott van még a közelben város, és ha arról lenne szó mennék vele, habár mindig is falun laktam. De a távolságtól is félek. Ha esetleg anyával megyek, nem tudom, lehet nem bízok annyira benne, de szerintem simán megcsalna, hogyha nem tudnánk minden nap találkozni. Közénk állhat a távolság? Valakinek volt már ilyen? Előre is köszönöm!
2011. jan. 11. 20:45
 1/7 anonim ***** válasza:

Távkapcsolat nem működik, főleg nem úgy, hogy nincs határidő, nincs egy időpont amiről biztos tudni lehet hogy onnantól már együtt lesztek.


Aki szerint mégis, az hazudik! Tizenkét éve akárkit láttam távkapcsolatba bonyolódni, mind elbukott.

2011. jan. 11. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szerintem a távolság nem lehet probléma hogyha kellőképpen szeretitek egymást!!Ugyan úgy!! Engem is megcsalt egyszer a barátom de ez bonyolult volt mert igazából akkor szünet volt köztünk és mi is távkapcsolatba vagyunk ráadásul 300km van köztünk és még is 1éve együtt vagyunk.Persze vannak kisebb nagyobb veszekedések...de hol nincsenek??

:) Csak fel a fejjel nem kell félned a távolságtól=)

2011. jan. 11. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
1 évig éltem távkapcsolatba utána már nem ment:/
2011. jan. 11. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem volt egy 4 éves, majd egy 2,5 éves távkapcsolatom. A távolsággal sosem volt gond, nem amiatt lett vége egyiknek sem.
2011. jan. 11. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Hétvégente dugtok 1jót h még a csempére is kerüljön a cuccból. És nem lesz mi közétek álljon.

Garantálom.

18/F

2011. jan. 11. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ha éppen most változott meg a barátod, és ezáltal valamennyire a kapcsolatotok is, meg a róla kialakított képed, akkor a távolság szerintem csak még nagyon szakadékot ékel közétek.
2011. jan. 11. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Tatabánya azért annyira nincs messze Pestről, egész jó a vonat meg a buszközlekedés is. Van tatai ismerősöm, neki ugye át is kell szállnia, mégis meg tudja oldani a pesti párjával, hogy rendszeresen találkozzanak.
2011. jan. 11. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!