Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kételkedek az érzéseiben ....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kételkedek az érzéseiben . Van okom?

Figyelt kérdés
Arról lenne szó hogy van egy 3 hónapos kapcsolatom. És a barátom néha hülyén viselkedik velem. és ez engem már kezd idegesiteni . De viszon, hogy ha megakarnám vele beszélni akkor mindig aval jön, hogy "ő a rossz" . és ilyenek . Mit csináljak? Vagy, hogy magyarázam meg neki, hogy rosszul esnek egyes dolgok?
2010. febr. 3. 21:15
1 2 3
 1/21 anonim válasza:
Először is vágd pofán, aztán hagyd ott.Találhatsz még csomó jobb srác
2010. febr. 3. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Hát attól függ, hogy miket csinál? Ha meg igazán szeret és mondja hogy "ő a rosz" akkor mond meg neki hogy igenis ő a rossz és változtasson. Aztán hagyd ott (ne durván) és ha szeret szerintem befogja látni :D
2010. febr. 3. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

Am ..

hath figyu .. mondjuk ojanokat hogy elmeseli hogy hova fog menni jovo heten .. de kozbe egesz heten nincs arol szo ... es kimegy a fejembol a dolgo.. :-?? .. es felhiv hogy micsi hogy vagy ? en valaszolok minden es mikor megkerdem tole h te micsi ma peldaul .. leorditja a fejem hogy hath elmondtam .. + akor ... ha nem tetszik neki valami elkezd kiabalni ... vagy ... ha dolgom van es nem erek ra telefonon beszelni akor o mar felkapja a vizet h nincs idom a sajat baratomra ...:-j .. es kezd elegem leni belole.. kar h ijet kell mondjak mert szeretem :-j .. .. szerintetek mi legyen megis ?

2010. febr. 3. 21:21
 4/21 A kérdező kommentje:

Egyebkent nagyon hamar feltudja kapni a vizet...

Es mondjuk ara van otletetek hogy mit csinajak vele hogy ereztese, mutassa ki hogy Szeret ? :-s

2010. febr. 3. 21:23
 5/21 anonim ***** válasza:

Szerintem légy kemény, még ha szereted is szerintem szólj be neki jól, hogy picit észhez térjen és tudja mi a határ. Ha meg fizikailag is neked esik. Akkor logikus hogy dobd ki a francba.


Vagy egyszerűen próbálj meg leülni vele beszélni (élőben) nyugodt helyen. És ha nem megy így akkor első lehetőség.

2010. febr. 3. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

Szoljak be neki ? :-|

Azaz ? .. - mit mondjak megis ?

2010. febr. 3. 21:29
 7/21 anonim ***** válasza:

Hát, hogy vedd már észre magad ez az amit úgy hívnak, hogy kapcsolat és ne pofázás helyett inkább foglalkozz azzal, hogy ez a kapcsolat továbbra is kapcsolat maradjon és ne azzal hogy állandóan ordibálsz. pl :P ilyesmi :D


De mondom előbb a higgadt módszert próbáld. Ezt csak kb a legutolsó helyzetben, meg ha már kezd idegeskedni.

2010. febr. 3. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
-ne :D
2010. febr. 3. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
A másik dolog : nem érezteti, hogy szeret .. talán azárt mert nem szeret ? Telefonba mondja csak h szeret.. de előbe nem.. és előbe alig törödik velem .. és pedig mindenkinek állitja hogy SZERET .. én nem tudom mit csináljak .. én imádom .. hogyan beszéljem meg vele ezeket a dolgokat? O vakon bizik bennem ... es erzi hogy szeretem .. nyilvanvalo ha szeretek valakit annak ki is mutatom .. nem de ? de o ? kimutatja egy fele keppen .. de van amikor egyalltalan nem .. volt ojan szemej aki eloszor latott minket es az vlt a velemenye hogy nem torodik velem es ebol lekovetkeztete h nem is szeret:|
2010. febr. 3. 21:37
 10/21 anonim ***** válasza:
Hát szerintem sok pasi nem fejezi ki olyan sűrűn. Vagy a többi ember miatt utcán vagy ilyesmi helyeken. Én se sűrűn mondom hogy szeretlek, csak amikor kettesben vagyunk, vagy amikor elköszönünk, ilyesmi. Ha beszéltél vele az előző dolgokról. És lesz egy kis lelki ismeret formájú érzése akkor tuti, hogy szeret. Ha nem akkor nem hiszem. És ha élőben nem nagyon figyel oda rád akkor csak szólj rá, hogy héjjj... én is itt vagyok figyelj már. Persze ezt csak gyengéden :D
2010. febr. 3. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!