Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kételkedek az érzéseiben ....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kételkedek az érzéseiben . Van okom?

Figyelt kérdés
Arról lenne szó hogy van egy 3 hónapos kapcsolatom. És a barátom néha hülyén viselkedik velem. és ez engem már kezd idegesiteni . De viszon, hogy ha megakarnám vele beszélni akkor mindig aval jön, hogy "ő a rossz" . és ilyenek . Mit csináljak? Vagy, hogy magyarázam meg neki, hogy rosszul esnek egyes dolgok?
2010. febr. 3. 21:15
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:

pfuu hath nem is tudom :| ...

ugy elbizonytalanodtam :| ...

fogalmamsincs hogy mi legyen ..

gondolkoztam azon is hogy egy ideig szunetelek vele ..

de felek hogy nem segitene semin csak megjoban eltavolodnank egymastol .. es az meg megroszabb lene ..

Meg az a baj velem hogy nagyon feltekeny vagyok ra .. es alltalaba ad is okot hogy legyek az .. ez minek a jele ?

2010. febr. 3. 21:48
 12/21 anonim ***** válasza:

egyetértek az előzővel..a pasik nem fejezik ki olyan surun az erzeseiket..es tenyleg lekellene ulljetek es megbeszelni..elmondani neki h mi faj, hogy mi nem esik jol,es megkellene ertenie...nyugi sztem csak rossz idoszakban van.. kicsit bekell kemenyiteni es megbeszelni mi bant:)

[bebybogyo]

2010. febr. 3. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

hát pl hogy megcsal. vagy legalábbis megpróbál.


nahszóval:

1. beszélj vele. (ha ez bejön minden oks)

2. (ha nem megy) ordítsd le.

3. vagy visszajön a leszólásod után vagy nem

4/1. ha visszajön és változik a helyzet akkor minden oké.

4/2. ha nem jön rá, hogy mi van akkor hagyd el


MINDENKÉPPEN BESZÉLGESS EL VELE! HA BÁNT KÜLD EL A P*CSÁBA!

2010. febr. 3. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:

am .. ertem :| ...

hath .. nehez lesz ...

az a baj h nem tudom hogyan szedjem osze a gondolataimat erzeseimet..

es persze aotl is fug mijen paszba kap/kapom el ..

2010. febr. 3. 21:57
 15/21 anonim ***** válasza:
próbáld meg jó passzban elkapni, szöveget ne tanulj be mert úgyse azt fogod mondani xD majd ott jön :D (hidd el tapasztalat) félni meg ne félj, mert ha k*cs*g lesz veled akkor örülsz majd, hogy egy ilyen pasit ott tudtál hagyni.
2010. febr. 3. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:

HAth jo megprobalom :))

lesz ami lesz .. de en nagyon szeretem az a baj es nem akarom megbantani sot nem tudom .. ezen is kene valtoztasak hogy ne szeresem enyire .. nem ?

akor lehet hujeseg de fogalmam sincs hogy mit vegyek neki valentin napra:))...

ojanegy fura ember .. [ de nekem bejon ]

2010. febr. 3. 22:03
 17/21 anonim ***** válasza:
valentin napon legyél vele. ha nem tudsz olyat vegyél ami rád fogja emlékeztetni ha nem is vagy vele.
2010. febr. 3. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:

peldaul ?;;)

am .. figyej o egy ojan pasi aki nem szereti a szives csicsas dolgokat :))

jo mejik pasi szereti ? :-j

hath .. azt mondta hogy amit akarok csak hasznos legyen :-?? adj tippet pls mert nem tudom :|

karkotot es plust mar kapott ...

egyeb ?

2010. febr. 3. 22:07
 19/21 anonim ***** válasza:
névre szabott törölköző. bögre. ruha. (alsógatya). névre szabott párna. stb. stb.
2010. febr. 3. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:

koszonom azoknak akik irtak >:D<

masvalakinek akinek meg van hozaszolasa irjon kerem :| ..

am es aki esetleg segitsegre szorul kuldjetek a linket es en is segitek nektek

2010. febr. 3. 22:19
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!