Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az egyik pillanatban érzem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az egyik pillanatban érzem, hogy biztosan szeret a barátom, a másikban pedig kételkedek az érzéseiben. Miért? Távkapcsolatban élünk és amikor találkozunk, akkor minden tökéletes, de amikor távol vagyunk, akkor jön ez az érzés.

Figyelt kérdés

Mit tehetnék ellene?

20l


2010. júl. 26. 14:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Költözzetek össze :) És ne mondd azt, hogy nem lehet, mert...
2010. júl. 26. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de ezzel én is így vagyok.:(
2010. júl. 26. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hát, talán csökkentené ezt, ha többet beszélgetnétek amikor nem vagytok együtt: msn, skype, gtalk...? esetleg telefonon, családi kedvezmény esetén?

Én 5 évig éltem távkapcsolatban... nekem ezek segítettek, 1 hónap múlva lesz az esküvőnk, és mindennél jobban szeretjük egymást :)

2010. júl. 26. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!