Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Csak a kíváncsiság bizonytalan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak a kíváncsiság bizonytalanított el?

Figyelt kérdés
Mielőtt összejöttem a jelenlegi barátnőmmel, képben volt egy másik lány is, de inkább a mostani párom mellett döntöttem, amit nem is bánok, viszont az élet úgy adta, hogy nem régen egy buliban találkoztam azzal a lánnyal. Azóta nem tudom őt kiverni a fejemből és folyton arra gondolok, hogy mi lett volna ha... Az ijesztő az egészben az, hogy a barátnőmet teljes szívemből szeretem és nem értem, hogy miért gondolok a másik lányra, akit még csak nem is csókoltam meg soha. A kíváncsiság miatt, hogy mi lett volna, ha vele jövök össze, vagy ez hülyeség?

2014. jan. 28. 10:37
 1/8 anonim ***** válasza:
Mióta vagy együtt a jelenlegi barátnőddel? Szerintem, ha mindent megkapnál ebben a kapcsolatban, nem indítana el benned ilyen érzéseket az a másik lány. Már régen nem érdekelne...
2014. jan. 28. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is ennek mélyebb okai lehetnek.A kémia ok nélkül nem működik.
2014. jan. 28. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
2 és fél éve. Én is ettől tartok, de nem akarnék elhamarkodottan kiugrani ebből a kapcsolatból, egy olyanba, ami nem is biztos, hogy működne.
2014. jan. 28. 10:45
 4/8 anonim ***** válasza:
Teljesen egyszerű: most jöttél rá, hogy elcseszted.Nyugodtan áltasd magad, hogy igy szeretem a másikat és úgy. A valóság viszont ez.
2014. jan. 28. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az is lehet, hogy most nem vagy mindenben megelégedve a barátnőddel. Gondold ezt át.
2014. jan. 28. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy a kíváncsiság miatt... valami probléma tuti van a kapcsolatotokban, és nem ez a másik lány a probléma kiváltója... csak a következménye.

És nem hiszem, hogy annyira "teljes szívből" szereted.

2014. jan. 28. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Az is eszembe jutott, hogy talán a viták hiányoznak. Egy kezemen meg tudnám számolni, hogy a 2 és fél év alatt hányszor vitáztunk. Nekem néha szükségem van arra, hogy kiengedjem a gőzt és vitázhassak, de hogy álljak elé és mondjam azt, hogy 'Figyelj, kicsim, vesszünk már össze, mert túl szép, hogy soha nem veszekedünk'?
2014. jan. 28. 11:17
 8/8 anonim ***** válasza:

Márpedig szerintem kell néha vitázni, ahol semilyen vita sincs soha, ott a felek nem elég őszinték egymással, elfojtják inkább a véleményüket, nem bíznak igazán a másikban, hogy megoszthassák vele a negatívabb dolgokat is, vitát vállalva ezzel...

És ez nagy baj.

2014. jan. 28. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!