Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Engedjek a csábításnak?

Figyelt kérdés
Fura helyzetben vagyok. Már 6 éve tartós kapcsolatban élek és most vagyok 23 éves. A párom volt az első komoly kapcsolatom, vele veszítettem el a szüzességemet is. Viszont időnként fellángol bennem az "ösztön", ismerkednék más pasikkal, kipróbálnék dolgokat, hajt a kíváncsiság...de nem szeretném feladni a jó kapcsolatomat sem, pedig nagy a csábítás. Ez egy ördögi kör, mit tehetnék?

2013. júl. 26. 14:58
 1/9 anonim ***** válasza:
Ez teljesen normális ennyi év után, főleg h ő volt az első. Sztem vmi nem okés a kapcsolatotokkal..
2013. júl. 26. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
én erre annyit mondok egyszer élünk
2013. júl. 26. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
1# nek van igaza ez normális
2013. júl. 26. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ha neked is ő volt az első, akkor lehet ő is hasonlóan érez. Vagy ki kéne puhatolni, hogy, nála is kavarognak e hasonló vágyak, vagy kockáztatsz és bedobod a nyitott kapcsolat kártyát. Esetleg párcsere, 3-as felállás? Nem tudom ez mennyire játszik. Ugyanis ha ő is belekóstolna pár másik punciba de szeret és nem akarna elveszíteni, lehet pont egy nyitott kapcsolattal maradhattok együtt, még nagyon sokáig.

Viccen kívül. több párnál ez igen jó párkapcsolathoz vezet.

2013. júl. 26. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nézd, kedves kérdező. Az én tapasztalataim szerint (és nem állítom, hogy a teljes valóságot tükrözik), 10 ből 9 nő enged vágyai csábításának, ha valamivel megnyugtatom a logikus eszét. Sőt, alig várják, hogy okot találjanak a rosszaságra! Ha nem kell r*cnak érezniük magukat, megteszik nyomban. Az öröm mindenek előtt. Fogadd el, hogy ez így van. Nem jellemhiba, ahogy azt sokan hiszik, hanem az ember működése ilyen. A legjellemesebb nőket is meg lehet ingatni. Amúgy annyi idős vagyok, mint te, tehát valamennyire tisztában vagyok a "piaccal".

23F

2013. júl. 26. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!

Nagyon szeret engem, meg sem fordulna a fejében, hogy másik lánnyal "szórakozzon". Egyszer megkérdezte, hogy szoktam-e gondolni arra, milyen lehetne mással is, erre én őszintén válaszoltam, hogy "igen". De 2 nap kellett még kiengeszteltem, mert teljesen rosszul esett neki, valószínűleg kitenné a szűrömet, ha felvetném neki a nyitott kapcsolatot vagy egy kis szünetet kérnék.

Nekem sincs vele semmi bajom, ennyi idő alatt már nagyon összeszoktunk, tervezzük a jövőnket. De közben ostromolnak más pasik is, hívnak ide-oda, de mindig elutasítom őket, pedig tudom, hogy ha nem lenne a párom akkor benne lennék. Amíg együtt vagyok vele, nem tudnám megcsalni (megcsalás alatt a konkrét szexet értem), de nekem már amiatt is lelkiismeret furdalásom van, ha flörtölök mással, illetve ha gondolatban máshol járok...

2013. júl. 26. 15:17
 7/9 Pendulum92 ***** válasza:
Ilyenkor érzem magam szerencsésnek a barátnőm miatt...
2013. júl. 26. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
utolsó, miért, belelátsz a nőd fejébe?:)
2013. júl. 26. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Pendulum92 ***** válasza:
Mondhatni :)
2013. júl. 26. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!