Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Valaki segít? Furcsa párkapcso...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki segít? Furcsa párkapcsolati probléma.

Figyelt kérdés
A barátnőmmel 10hónapot voltunk együtt és nemrég szakítottunk arra hivatkozva, hogy nincs időnk egymásra. Szóval nem síros vagy veszekedéses módon, hanem közös elhatározással. Megbeszéltük, hogy barátok maradunk stb. Ez így is volt kb. 1 hétig utána egyszercsak nem állt szóba velem es elkerűlt. Hiába próbáltam beszélni vele lerázott és azt se tudom mibaja, valaki valami ötlet? :/

2013. dec. 26. 07:33
 1/8 anonim ***** válasza:
Szakítottatok, és talált magának mást.
2013. dec. 26. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

ez nem párkapcsoalti probléma mivel már nem jártok

éli az életét mégis mit vártál hogy miután szakítottok sem fog semmi változni?

2013. dec. 26. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem párkapcsolati probléma mivel nem alkottok már egy párt. Amit leírtál ez a tipikus megdöglött a kutya de azért tartsuk meg .. Biztos vagyok benne, hogy többet érzel iránta mint barátság különben em vergődnél így a dolgon. Nem lehet túljutni úgy egy szakításon , egy volt kapcsolaton ha az exel spanolunk 24-be.. Vagy a b, válasz ha tényleg talált magamellé valakit.
2013. dec. 26. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem kell vele foglalkozni! :D A volt pasim megcsalt, de azt akarta, hogy maradjunk barátok a szakítás után. Ez kb. 2 hétig úgy ahogy sikerült, aztán mintha elvágták volna nem szólt hozzám és nem is köszönt. Még ő volt rám megsértődve! Hagyd a lányt, élje csak az életét és te is tedd ugyan ezt! Szakítottatok, tehát már nincs közötök egymáshoz.


20/L

2013. dec. 26. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Aminek vége annak vége. Egy 10 hónapos kapcsolat semmiképp sem mehet át egyik napról a másikra barátsággá, még akkor se ha békében váltatok el. Ez tapasztalat. Nem tudunk a másikra úgy nézni, mintha semmi nem lett volna köztünk. Vagy te tudsz? Egy-két exemmel én is jóba vagyok, de az nem azonnal lett, előtte 1-2 évig nem is álltam szóba velük, annyi kellett, hogy letisztuljanak az érzések. Most is így vagyok, nemrég ért véget egy másfél éves kapcsolatom, szintén közös elhatározással, a pasi szeretne a barátom lenni, de én (még) képtelen vagyok rá, és nagyon fusztrál ha találkozunk (munka miatt szoktunk). Sztem ez így is van rendjén. Ehhez idő kell.

Vagy tényleg talált mást, esetleg már akkor is volt neki, amikor még veled volt. Kihűlő kapcsolatban ez gyakori.

2013. dec. 26. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Költőnő? ***** válasza:

ha közös volt is a döntés, nem lehet egyből barátság belőle. Ez képtelenség.

Idővel talán, ha mkét fél akarja.

2013. dec. 26. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ne akarj barátkozni vele szakítás után! Legalább megérthetnétek, hogy ilyenkor minimum egy kis időre igen is kerülni kell egymást, amíg lecsitulnak az érzések, és utána is csak akkor keresni egymást, ha mindkét félnek megfelelő. Ha ő most kerül, HAGYD RÁ.
2013. dec. 26. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Lehet h ö mar amugy is szakitani akart, es ez a közös döntes pont jokor jott
2013. dec. 26. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!