Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Párkapcsolati probléma,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párkapcsolati probléma, segítene vki? (többi lent)

Figyelt kérdés

Párommal lassan 2 éve vagyunk együtt. Én 22/L, ő 21/F.

Az ő életvitele és az én viteletem nagyban eltér, és már úgy érzem nem bírom elviselni sem őt, sem a családját. Náluk normális dolog, h este összeül a család és vedelnek. Mondhatni náluk ez ilyen családi hagyomány, hogy mindenki alkesz. Nálunk sose ivott senki, és egyébként is gyűlölöm az alkoholistákat, és hiába kérem h ne igyon, mindig felhozza minden este, hogy igyunk. A másik, hogy az anyjáéknak ő a kicsi picike fiacskája, képtelen azzal szembenézni h a kicsi fiacskájuk egyszer ki fog repülni, tisztára meg vannak veszve. Most akarják a Nyári konyhát átépíteni és felújítani, h majd költözzünk oda, h minél közelebb legyünk egymáshoz. (kb 5-10 méter van a két "lakás" bejárata között. Még ha barátom nem lenne ilyen anyucifüggő, mint amilyen kicsi fiacskám függő az anyja de nem. Csak az a szent, amit anyuci mond, meg apuci, csak az a jó, csak az az igazság, ők mindent tudnak. Ő nekik vmi kiesik a szájukon már vigyázzban áll, csettintenek már ugrik, megy ide-oda amoda, én kérek valamit le van szarva.

Náluk megszokott, h éjfélkor még nekikezdenek bezabálni egfy fél disznót, nálunk ez sem volt normális. Ők képesek délig fetrengeni (ami persze a mindennapos másnaposságot nézve talán még normális is) én kelek időben 9körül csinálom a dolgom. Hozzájuk takarítónő jár, állandóan a pizzát rendelik, meg a kaját, barátom egy rohadt rántottát nem bír megcsinálni. Azt hiszem, én ezt nem bírom már tovább, sem őt sem anyuciékat.

Fiatal még és megváltozhat? Vagy a családi lusta semmirekellő alkoholista családi példát ő is viszi tovább?

Megéri vele maradnom?



2013. dec. 22. 11:49
 1/6 A kérdező kommentje:
Azt kihagytam, h mindezek mellett még agresszív és idegbeteg is, mindenért üvölt, követelőző és erőszakos. Viszont néha rájön a "szentlélek" és olyankor meg nagyon aranyos :/
2013. dec. 22. 11:50
 2/6 anonim ***** válasza:
Te komolyan 2 évet vele voltál?? Elég durva! Szerintem gondolkodj el ezen és tedd fel magadban a kérdést: Te tényleg ilyen életet szeretnél? Szerintem nem! Minél előbb lépj le!
2013. dec. 22. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

21 éves , ő már a büdös életbe nem fog megváltozni , mivel nem akar.


Csak azért vagy vele mert néha rátör a szent és "aranyos"? Ha neked ennyi az igényed , akkor ne csodálkozz ,hogy így élsz. Ha meg eleged van az egészből szakíts és keress egy normális embert magad mellé

2013. dec. 22. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 lutaker ***** válasza:
Menekülj amíg nem késő!!!
2013. dec. 22. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Először is miért vagy kisfiúval? 30 éves igazi érett NORMÁLIS férfi mellett kellene lenned. Aztán meg ha ennyire eltér az értékítélete a tiédtől, akkor hogy hogy nem hagytad ott a fenébe pár nap után amikor szembesültél mindezekkel?

Benned van a baj. Nem is kicsi!

2013. dec. 22. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
szállj ki a kapcsolatból:( ez már neked nem jó
2013. dec. 22. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!