Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A párom egyik pillanatról a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom egyik pillanatról a másikra közölte, hogy teher vagyok neki és foglalkoznia kell velem. Mi legyen?

Figyelt kérdés

Minden jó volt eddig, aztán hirtelen kifakadt és közölte, hogy már egy ideje azt érzi, hogy úgy érzi, hogy teher velem "foglalkozni" és mikor leutazik hozzám akkor sem úgy gondol erre, hogy jaj de jó lesz, hanem, hogy megint lefárad..azt is mondta, hogy egy súly vagyok a lábán, mert csak miattam nem megy ki külföldre dolgozni és csak visszatartjuk egymást a kapcsolatunkban...de hozzátette, hogy szeret és Élete szerelme vagyok.. valaki segítene? Ez elég szakító indok a részemről? De nem is tűnt úgy, hogy ő szakítani akarna...Most mit kezdjek ezzel?De nem akarom elhagyni, nagyon szeretem, de azért nekem is "ketyeg a biológiai órám", érdemes ezzel még foglalkozni..?

Ja és 3 éve járunk, ő fiú (27 éves).



2013. dec. 5. 23:23
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

igazad van, én is pont ezt érezném.

az érdekesés valódi negatív ott van az egészben ahogy ezt közli veled.

pl az én barátom úgy adta elő, hogy ahhoz, hogy MI előrébb lépjünk és akár családot alapítsunk, nem ártana több pénz. és a MI szellemben beszéltük át. semmi ilyen, hogy teher vagyok, meg hasonló.óriási különbség!

2013. dec. 6. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
kuka
2013. dec. 6. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!