Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A párom egyik pillanatról a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom egyik pillanatról a másikra közölte, hogy teher vagyok neki és foglalkoznia kell velem. Mi legyen?

Figyelt kérdés

Minden jó volt eddig, aztán hirtelen kifakadt és közölte, hogy már egy ideje azt érzi, hogy úgy érzi, hogy teher velem "foglalkozni" és mikor leutazik hozzám akkor sem úgy gondol erre, hogy jaj de jó lesz, hanem, hogy megint lefárad..azt is mondta, hogy egy súly vagyok a lábán, mert csak miattam nem megy ki külföldre dolgozni és csak visszatartjuk egymást a kapcsolatunkban...de hozzátette, hogy szeret és Élete szerelme vagyok.. valaki segítene? Ez elég szakító indok a részemről? De nem is tűnt úgy, hogy ő szakítani akarna...Most mit kezdjek ezzel?De nem akarom elhagyni, nagyon szeretem, de azért nekem is "ketyeg a biológiai órám", érdemes ezzel még foglalkozni..?

Ja és 3 éve járunk, ő fiú (27 éves).



2013. dec. 5. 23:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
én kihajítanám. tudod mikor szerelmes ez beléd. álmodban.
2013. dec. 5. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Anna132 válasza:
100%
Dobd ki a fenebe, felejtsd el. Nem erdemel meg teged.
2013. dec. 5. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
30%
Ja. Szerintem is dobjad, azt' hadd menjen Külföldiába, kolbászt falatozni a kerítésből...
2013. dec. 5. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Akkor miért teszi hozzá, hogy de egyébként én vagyok a szerelme és mindennél jobban szeret???? ezt a 2 dolgot 1 perc különbséggel mondta..
2013. dec. 5. 23:31
 5/12 anonim ***** válasza:
Mi az a kecsegtető külföldi munka számára?
2013. dec. 5. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

"Akkor miért teszi hozzá, hogy de egyébként én vagyok a szerelme és mindennél jobban szeret???? ezt a 2 dolgot 1 perc különbséggel mondta.."


látom te nem ismered a férfiakat :D

2013. dec. 5. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Anna132 válasza:
100%
Csak hulyiteni akar! Jatszik az erzelmeiddel. En nem pazarolnek ra tobb idot.
2013. dec. 5. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Onnan gondolom, hogy szeret, mert eddig 3 évig semmi gond nem volt még tegnap se..amúgy nincs semmi kecsegtető ajánlat, csak világot szeretne látni...
2013. dec. 5. 23:38
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

az akármilyen szűkös helyzete miatt téged hibáztat.

érdekes az én barátom ki tudott menni, semmi baj nem volt, nem kellett ezért szakítani sem.

2013. dec. 5. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Hát igazából most jött rá 27 évesen, hogy elege van mindenből és el akar innen húzni és világot látni meg azt csinálni amit akar... és ezt most bökte ki 3 év együttlét után. És most baromira nem tudom, hogy mi lesz ebből, kicsit rossz érzés ennyi időt szentelni a másikra aztán rájön a hoppáré.. bár azt mondta menjek vele. De hát én nem akarnék.
2013. dec. 5. 23:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!