Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Már sok ilyen kérdés volt, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már sok ilyen kérdés volt, de nem tudom, hogy örülne-e neki a párom. Szerintetek tetszene neki ez az ajándék?

Figyelt kérdés
Tudom ,hogy most írnátok ,hogy én ismerem meg stb. ,de fiúk örülnétek ,ha ezt kapnátok a barátnőtöktől? Vagy lányok adnátok ezt a barátotoknak? Vagy valami más ötlet ami max 1500 ft? Egyébként 16 éves, nem túl romantikus típus, szeret sportolni (de ezzel kapcsolatban nem szeretnék ajándékot adni neki) és 9 hónapja vagyunk együtt. És ami az eddigi ötletem: valami karácsonyi süti és plüss. 14/l

2013. dec. 5. 14:18
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

pl valami egyszerű ékszer ha hord ilyet, pl fa nyaklánc vagy valami karkötő.

mondjuk én inkább dögös bugyit vennék :D de nem 14 vagyok... :D

2013. dec. 5. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Süti mellé szeretnék valamit ami megmarad, vagy is a sütit megeszi és azért gondoltam a plüssre mert az megmarad.
2013. dec. 5. 14:38
 13/16 anonim ***** válasza:
Én annakidején szétbontottam egy kindertojást és a játékot kicseréltem egy ezüstgyűrűre! Akkor az 1000 ft volt. Nem tuom ma mennyi lehet! De nagy volt a meglepi mikor mondtam,hogy nincs pénzem csak a tojást tudom adni és mégis valami jó volt benne!
2013. dec. 5. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Tőlem egy PC játékot kap a párom, meg gondolkozom azon, hogy megvegyem-e azt a mopsz figurát, amit ma láttam a százasban..:D
2013. dec. 5. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
Nyomtasd rá egy közös képeteket egy párnára + a süti
2013. dec. 8. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Nem tudom miért kell szegény kérdezőnek így neki rontani. Engem nem érdekelt például hogy az akkori barátom mit szólna egy plüsshöz, elvégre az a lényeg hogy szeretetből adod meg kitől kapod, tök mindegy mit kapsz, én is kaptam már olyat ami nem tetszett meg számomra haszontalan volt mégis örültem neki mert az a valaki szeretetből adta. Szóval ha plüsst akarsz akkor vegyél neki azt. Sütit is süthetsz az is jó ötlet. Persze ha plüsst veszel most akkor tény és való hogy nem kell ebből rendszert csinálni. :)
2013. dec. 12. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!