Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk nektek tetszene egy ilyen szülinapi ajándék?

Figyelt kérdés

Csak véleményekre lennék kiváncsi :)

A páromnak közeledik a 22.dik születésnapja,és a következő dolgokkal szeretném meglepni:vettem neki egy kaucsuk karláncot-fehér és sárga arany bevonattal,egy tortát amit én készitek,és egy elég érdekes boxert :) -abba szeretném elhelyezni a karláncot,hogy ne vegye rögtön észre.Majd ezek után,ha lekerül a ruhánk,rajtam egy szexi nem mindennapi fehérnemü lesz.Több mint egy éve vagyunk együtt.

Nektek bejönne? 17/L


2012. okt. 6. 15:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ebből nagy szex lesz úgy érzem :D
2012. okt. 6. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Hát az biztos,hogy megkapja :)
2012. okt. 6. 15:42
 3/12 anonim ***** válasza:
Vettél neki egy tortát amit te készítesz? Ez a legnagyobb ajándék!
2012. okt. 6. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
légyszives,nincs mibe beleköss?vettem karláncot és utána vessző van,ami nem azt jelenti,hogy a vettem az a többihez is tartozik ;) es nem az a lenyeg,bocs.
2012. okt. 6. 16:09
 5/12 anonim ***** válasza:
17 évesen már meztelenkedés és szex, mi marad belőled mire normális kapcsolatod lesz valaha?
2012. okt. 6. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ez a kapcsolat jól felpörög az elején, aztán jó hamar kifullad, mert mindent elsütsz az első pár hónapban. Mi marad későbbre?
2012. okt. 6. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Mi a gondotok most tulajdonképpen?Sok közös dolog összeköt bennünket az életbe,miért szabjam meg,hogy mikor fogok majd neki levetkőzni és jót szeretkezni vele?És ha egy kapcsolat szépen megindult,miért nem lehet szépen folytatni?Az már nem az én dolgom,hogy hány évesen mit csinálok vele?Az melett,hogy van olyan fiú van aki megtesz mindent a szerelméért,megérdemli,hogy ő is az ágyban is a legjobbat kapja,nem?melyik férfi tudna ez nélkül élni?ha 18.éves lenne,biztos nem adnék neki oda magamból mindent,de tudom hogy egy érett fiú szivébe helyeztem magam,ez olyan nagy gond?
2012. okt. 6. 19:18
 8/12 A kérdező kommentje:
csak egy szép tangára és melltartóra gondoltam,ennyi...
2012. okt. 6. 19:19
 9/12 anonim ***** válasza:
Hány éves a párod, ha meg szabad kérdeznem.
2012. okt. 6. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Fennt irja...,22.diket fogja tölteni.
2012. okt. 6. 19:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!