Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez jó szülinapi ajándék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez jó szülinapi ajándék szerintetek?

Figyelt kérdés
Párom már nagyon régóta ki szeretné próbálni hármasban. (Természetesen úgy hogy 2nővel) Az én fantáziámat is eléggé izgatja, hogy milyen lehet egy nővel, eddig még nem próbáltam, csak csókolóztam de az nagyon felizgatott. Arra gondoltam, hogy meglepném páromat szülinapján ezzel, hogy hívok még 1 nőt,hogy hármasban csináljuk. Szerintetek ez jó ajándék lenne? Ti örülnétek neki pasik? Esetleg ha még tudnátok valami oldalt ahol lehet találni ilyen lányokat, akik ezt bevállalják, akkor azt légyszi küldjétek el nekem. 22/L
2011. dec. 23. 11:43
 1/10 anonim ***** válasza:

Hát talán nem egy szent ünnepet kéne választani,hanem egy szülinapot mondjuk,mert ez a szeretet és a család ünnepe,de szerintem a pasid nem fog ellenkezni,és jó ajándéknak tűnik.:)

21L

2011. dec. 23. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

De mázlista az a srác hogy ilyen barátnője van!:-/

Vagy keress oldalakat vagy mond meg a párodnak és hagyd hogy ő válasszon.

2011. dec. 23. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
1. válaszoló: Azt nem mondtam, hogy ma meg holnap van a szülinapja. Majd jövő szeptemberben lesz, csak érdeklődöm ;)
2011. dec. 23. 11:48
 4/10 A kérdező kommentje:
Igen, mindketten mázlisták vagyunk :P Én akarok választani, tudom milyen lányokat szeret ezért a választás biztos jó lenne :) Már csak az a kérdés, hogy vannak-e ilyen oldalak :)
2011. dec. 23. 11:49
 5/10 A kérdező kommentje:
És egyébként 1. válaszoló: A kérdés is úgy van, hogy jó-e ez szülinapi ajándéknak de azért köszi a tippet, hogy szülinapra adjam :D
2011. dec. 23. 11:50
 6/10 anonim ***** válasza:

Első vagyok: Bocsi csak már karácsonyi lázban égek!!:D

Amúgy szülinapra remek ajándék,tavaly én is ezzel leptem meg a páromat,és azóta sokkal jobb a kapcsoltatunk is,és legalább nem laposodik el...:d

2011. dec. 23. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Így karácsony előtt 1 nappal nem is csoda, hogy karácsonyi lázban égsz :) Tényleg? Ezzel lepted meg? Mesélj kérlek :)
2011. dec. 23. 11:57
 8/10 anonim ***** válasza:

Úristen ettől nincs jobb/nagyobb ajándék :$$$

Egyértelmű hogy örülnék egy ilyen témának :$$$

Tuti jó ajándék lenne :) :)

Drukkolok hogy összejöjjön :) :)

2011. dec. 23. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
és nem lennél féltékeny?:O
2012. jan. 1. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Akkor nem ha a nő nem ér a páromhoz, csak hozzám :D:D
2012. jan. 2. 08:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!