Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Barátság, vagy szerelem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátság, vagy szerelem?

Figyelt kérdés

Arról van szó, hogy vannak ugyan lány barátaim, de a legjobb barátom fiú. Amióta az eszemet tudom, barátok vagyunk. 1 emelettel feljebb laktunk a szüleimmel.


A vőlegényem, akivel 10 éve együtt vagyok, pedig ezt nem tudja elfogadni. Mert szerinte nem létezik barátság ellenkező neműek között.

Folyton féltékenységi jeleneteket rendez, hogy miért találkozok vele, miért nem zárom ki az életemből?

Nem érti meg, hogy nekem ez a srác nagyon fontos. Mindig mellettem volt, támogatott amikor nagyon rossz passzban voltam... az életemet is megmentette...


A párom 1 hete választás elé állított. Vagy ő, vagy a barátság. Ha a barátságot választom, akkor a párom megszakít velem minden kapcsolatot, és lemondja az esküvőnket is. (Decemberben lenne)


Mit lehet tenni ilyenkor? Nem tudok lemondani a barátságról, viszont azt a férfit sem akarom elveszíteni, akibe szerelmes vagyok.:(


Az a mániája, hogy biztos megcsalom, pedig soha semmi nem történt köztünk a legjobb barátommal. Még 1 nyamvadt csók sem. Ráadásul 6 éve neki is van barátnője.


Én 25 éves vagyok, a párom is 25, a barát pedig 26.


Mindenképpen elveszítem valamelyiket?



2013. dec. 1. 05:12
1 2 3
 21/22 anonim válasza:

Neked kell tudnod mivel provokáltad hogy idáig fajult. Ha azelőtt nem volt ilyen, te tudod a legjobban miért lett ilyen. Hallok egy esetet a munkatársamtól, havertól, legyen az bárki ok nélkül biztos nem fogok bizalmatlonkodni. Nem esek túlzásba, nem őrülök meg. Egy éve kezdődött azt írtad, de nem volt súlyos, tehát akkor még nem volt bizalmatlan.

Itt rengetegen elkezdték irkálni gáz a vőlegényed. Nekem az tűnik még fel hogy ti nem beszélgettetek egymással eleget. Jó hogy vannak barátaid, a vőlegényed nemcsak egy barát, kicsit több ennél.. Én biztos nem engedném hogy egy "barát" akit 10 éve ismer a barátnőm átvegyen szerepeket, túlságosan befojásolja a barátnőm.

Úgy látszik nem vagyok egyedül ezzel a véleménnyel. Ezer oka lehet a féltékenységen kívül is, amiért idegesítette a vőlegényedet hogy a baráttal lógsz. Sokmindent gondolhat, te se igazán gondoltál bele az ő helyzetébe, gondolom ő se a tiedbe. Írom ezt látatlanba. Gondolhatott ő is sokmindenre. Ahogy te is azt hiszed zsarolni akart. Ha fontos neked ülj le vele, ennyi. Nincs ezen mit okoskodni.

2013. dec. 2. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim válasza:

"Barátság, vagy szerelem?"

Elsőre azt gondoltam, problémát feszeget, melyik a fontosabb. Érdekesnek tűnt, belenéztem. Itt nem "Barátság, vagy szerelem" kérdésről van szó. Hozzászóltam mert nem hiszem, hogy ismerik a sztorit, akik az általad vázolt szituációhoz hozzászóltak. Meggyőződésem, hogy a miértek nincsenek leírva, és ez így jó, ezt neked kell végiggondolni.


"Az itt leírt válaszok nem befolyásoltak. Csak kíváncsi voltam, én gondolom e rosszul a dolgokat, vagy tényleg igazam van, és igazságtalan volt velem az exem.


Ennyi. "


Nem befolyásoltak, de megerősítettek


"Igazából nem tudom eldönteni, hogy mi a problémád. Hogy tényleg érdekel e ez a dolog, vagy csak szeretsz másokba belekötni?"


Zavar az ilyen, ismerem az ilyet. Ha önzetlenül segít és melletted áll még akkor is árthat. Persze ezt mindenki maga dönti el mi fontos. Magánéleti dolgokat ellenkező nemű baráttal részletesen kitárgyalni.. Majd egyszer rájössz.

Olyasmit írtál, ezentúl gyakran mész hozzá és szükséged lesz rá mindennél jobban, tehát sokat beszéltetek a vőlegényedről, a kapcsolatodról, emiatt is mentél hozzá sokat. Ennél már az is jobb ha itt tárgyalod ki a magánéleted totál ismeretlenek közt.

2013. dec. 2. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!