Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy tudnék csak barátként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnék csak barátként nézni rá?

Figyelt kérdés
Tőle kaptam az első csókomat, de megbeszéltük hogy nem mondjuk el senkinek és maradunk barátok úgymond "extrákkal". De én nem tudok csak barátként nézni rá :(( viszont a szüleim meg se engednék hogy vele legyek mert ugye én magyar vagyok ő meg cigány :/

2013. nov. 30. 16:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Tipikus csoki-vaníllia eset. Hányhatnékom van az ilyentől.
2013. nov. 30. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Beszélj először a sráccal, hogy te többet szeretnél, ha ő rábólint, csak utána beszélj a szüleiddel.


Mennyi idősek vagytok? A szülő engedélye nem feltétlenül kell...

2013. nov. 30. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Egy kutyával szexelnél? Egy majommal? Egy lóval?

Ha nem, akkor egy cigánnyal miért? Az is csak egy állat.

2013. nov. 30. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Én 16vagyok ő 22... de nem az a tipikus kötekedős cigány, hanem az a rendes fajta :)
2013. nov. 30. 16:18
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem rendes fajta, ez szinte biztos, csak annak mutatja magát.
2013. nov. 30. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
De az, mivel régóta ismerem már őt is meg a családját is.
2013. nov. 30. 16:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!