Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ilyen még sosem történt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen még sosem történt velem, nem tudom, mitévő legyek? Ez lenne a szerelem? 21 éves lány (Bőven lent)

Figyelt kérdés

Szóval van ez a fiú,eddig kétszer találkoztunk egy baráti kis összeröffenésen,és láss csodát,először reggel ötig,másodszorra fél nyolcig...beszélgettünk,mindenről.Komoly kapcsolaton vagyok túl,és Ő... úgy bánt velem,mint egy nővel, ült az ágy egyik,én a másik végén,és beszélgettünk...sírtam,megvigasztalt,és ahogy rám nézett.

Sajnos mind a ketten hasonló cipőben jártunk,csak ezért értenénk meg így egymást? (MINDENBEN)

Esetleg csak jól esik,hogy valaki törődik VÉGRE velem? lassúztunk,homlok puszit adott lefekvés előtt,és átment a másik szobába aludni,nem,nem mászott rám,nem engedte,hogy másnap dolgozni menjek(alkalmi munka),egy lány ne biciklizzen reggel 10 km-eket,inkább beszélgessünk még !!!!

Lényeg: elköltözöm két hét múlva,és nem tudom reménykedjem e,vagy sem,rákérdezzek,hogy szeretne e komolyabbat is ebből a kapcsolatból? vagy túl rámenős lennék? Mintha a másik felem lenne,előző kapcsolatomban ezt sosem éreztem így...

Szóval mit tegyek?



2013. nov. 13. 20:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Ilyen esetben szerintem nehéz megmondani, hogy ez mi lehet. Talán mindkettőtöknek csak az kellett, hogy ki tudjátok önteni valakinek a szíveteket, és hogy érezzétek a törődést, de lehet, hogy többet éreztek egymás iránt. Ha úgy adódik, akkor mutasd ki a srácnak, hogy te többet szeretnél, hogy másképp gondolsz rá, aztán hátha kezdeményez. De szerintem ilyen esetben az sem szégyen, ha rákérdezel, hogy hogyan tovább. Intelligens srácnak tűnik így a leírás alapján, szóval valószínűleg normális választ fog adni, még akkor is, ha esetleg "csak" barátot lát benned.
2013. nov. 13. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Azon gondolkodtam,hogy ha elsőre elég lett volna neki belőlem,akkor másodszorra nem jön fel :) Természetesen mindenről,és nem csak a volt párkapcsolatunkról siránkoztunk,hanem család,sport,maga az élet,mit szeretnénk elérni az életben,minden téma felvetődött,és ez furcsa volt nekem,előző párommal szinte sosem tudtam ilyen jókat beszélgetni.

Köszönöm a választ,lehet rákérdezem most hétvégén,hiszen ahogy nézett rám,és burkoltan dicsérgetett...el sem hiszem,hogy ilyen létezik még a mai világban,és pont velem történik.

Remélem nem látok túl sokat a dologba,hiszen eléggé romantikus alkat vagyok,próbálok tiszta fejjel gondolkodni,de sajnos nem megy :)

2013. nov. 13. 21:02
 3/4 anonim ***** válasza:
Csupán elindultál a r1banccá válásod útján. Ha jól csinálod, még fizetni is fognak érte, és akkor ráléphetsz a k_rva fokozatra. Sok sikert :)
2013. nov. 14. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nem igazán értem,mi az összefüggés a r1bancság,és aközött,hogy megismerkedtem egy számomra kedves fiúval.

Természetesen ha már első este megd-gatom vele magam,jogosan nevezhetnél "annak",ilyenről azonban szó sincs,attól függetlenül,hogy a te utadba esetleg csak ilyen lányokat ejtett a sors.

2013. nov. 14. 10:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!