Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért nem működnek a párkapcso...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem működnek a párkapcsolataim? Mit tegyek szerintetek?

Figyelt kérdés
huszonöt éves lány vagyok, jó pár kapcsolattal a hátam mögött. Ám egyikre se mondhatom, hogy értelmes, tartalmas kapcsolat lett volna. Teljesen úgy érzem, és már félve kezdek bele egy újabb ismerkedésbe, mert úgy érzem velem van valami baj, csak még azt nem tudom, mi. Jönnek a srácok, nagyon "akarnak", majd eltelik pár hét, jobb esetben hónap, maximum három hónap, távkapcsolatban fél évről beszélhetünk, és kihűl a dolog. Pedig igyekszem kedves lenni, megértő, aranyos, nem is mászom rájuk, sőt, de nem értem, mintha el lennék átkozva.. Segítsetek tanácsokkal..

2013. nov. 6. 15:59
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
vagy találnék valakit aki más.. csak egy kicsi önbizalmat adna..
2013. nov. 7. 09:59
 12/16 anonim ***** válasza:
26 vagyok, egye fene, irj ram. :-)
2013. nov. 7. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
miért? :)
2013. nov. 7. 13:08
 14/16 A kérdező kommentje:
értelmes válaszokat, pszichológiai elemzéseket várok.. :)
2013. nov. 13. 12:32
 15/16 anonim ***** válasza:

Én pl. több hozzászólásban is elég részletesen kifejtettem, a menőbb srácokat a csajok elkényeztetik, csábítja őket az hogy könnyen új élményekhez juthatnak, nekik áll a világ. A szolidabb srácokat meg a jobb csajok nem veszik észre, egy ilyen srác ha egy neki tetsző csajhoz jutna azt jobban megbecsülné, nem azért mert rendesebb, hanem mert tudná hogy béna ahhoz, hogy hasonló szintű csajt a következő 5 évben összeszedjen.


Csaj, ha hosszútávra tervez akkor ne a nagyon sikeres férfiakat célozza meg (milliókat kereső, szobortestű sportoló, médiasztár, felsővezető), hanem egy kicsit szolidabbakat. Viszont sok nőt megzavar az, hogy még a nagyon sikeres férfiaknál is van esélye rövid szexen alapuló kapcsolatra.

2013. nov. 13. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
ez mondjuk igaz, igaz.. de én (véleményem szerint) teljesen átlagos pasikkal próbálkoztam.. :)
2013. nov. 15. 13:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!