Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Embereknél is a mai párválaszt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Embereknél is a mai párválasztás és párkapcsolatok többségiben az állatias ösztönök alapján működnek?

Figyelt kérdés

Bármennyire is emberek vagyok, szerintem párkapcsolatok terén állatiasan működünk, szerintetek is?

Azaz pl egy nő egy fiúban a férfiasságot keresni ösztönösen magasabb legyen, erőseb stb. Férfiak udvarolnak a nőknek (mint van állatvilágban) Férfiaknak is csinos nőies nők kellenek, akik kimutatják nőies nemi szerepüket stb. És még rengeteg olyan dolgok vannak, amik kimutatják, hogy igenis állatias az ember. Ti hogy látjátok?


2013. márc. 6. 22:54
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
szerintem már maga ez, hogy párkapcsolat keresés, állatias ösztön
2013. márc. 6. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Az ember is csak állat...Csak szereti azt hinni,több.De nem igazán.
2013. márc. 6. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

#2 egyesek tényleg nem :D


vau vau

2013. márc. 6. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A tudatos és az ösztönös rész keveredik, de a tudatos fölényben van. Nem állatias, inkább érzelminek nevezném, az szebben hangzik. :D
2013. márc. 6. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Van alapja.
2013. márc. 6. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
#4 a puhap., gyáva férfiakba miért nem szeret akkor bele senki, "érzelmi alapon"? :D
2013. márc. 6. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
68%

Az állatok ösztön alapján, képes-e utódokat nemzeni stb. Ott meg van az ideál, a tökéletes nőstény szerepe. Míg az embereknél ha kövér vagy ha vékony(nők), ha kövér vagy, erős, gyenge(férfiak) is találsz magadnak párt.


Én inkább nem állatias ösztönnek nevezném amiről te beszélsz, hanem a természet rendjének. "Ideálnak"

A férfi, a családfő, akinek meg kell védenie, egyben kell tartania a családot, nem lehet gyenge, nádszál-pipa-kiskölyök. A nő pedig a gondoskodó, aki a háztartást vezeti, a gyerekekkel foglalkozik. És a legfontosabb, a férfi "munkájának gyümölcse" Hiszen a feleség alapján ítélik meg a férfit sokszor. Ha a feleséget szégyenbe hozzák, azzal a férfi büszkeségén esik csorba, így annak gyengédnek, tisztelettudónak, gondoskodónak és kedvesnek kell lennie. Szerető asszonynak.

2013. márc. 6. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mi is csak ösztönlények vagyunk,azzal a különbséggel,hogy elvileg megtanultunk uralkodni az ösztöneinken.
2013. márc. 6. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Érdekes párhuzam. De szerintem nem állatiasabb ösztön ez, mint természetes emberi viselkedés. A másik nem jellemvonásait szeretjük felfedezni a másik nemben, nem pedig a sajátunkat. Tehát férfias férfit, nőies nőt. Az állatoknál ez csak szexuálisan és erőben nyilvánul meg, az embereknél szellemileg is.
2013. márc. 6. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!