Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért nem működnek a párkapcso...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem működnek a párkapcsolataim? Mit tegyek szerintetek?

Figyelt kérdés
huszonöt éves lány vagyok, jó pár kapcsolattal a hátam mögött. Ám egyikre se mondhatom, hogy értelmes, tartalmas kapcsolat lett volna. Teljesen úgy érzem, és már félve kezdek bele egy újabb ismerkedésbe, mert úgy érzem velem van valami baj, csak még azt nem tudom, mi. Jönnek a srácok, nagyon "akarnak", majd eltelik pár hét, jobb esetben hónap, maximum három hónap, távkapcsolatban fél évről beszélhetünk, és kihűl a dolog. Pedig igyekszem kedves lenni, megértő, aranyos, nem is mászom rájuk, sőt, de nem értem, mintha el lennék átkozva.. Segítsetek tanácsokkal..

2013. nov. 6. 15:59
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy ambivalens érzések vannak benned? Nagyon szeretnél nekik megfelelni, és sok időt tölteni velük, de inkább visszafogod magad tudatosan, hogy nehogy sok legyél nekik? És ez átbillen abba, hogy passzívvá válsz és ők elvesztik az érdeklődést.
2013. nov. 6. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Nem biztos, hogy van benned hiba.


Egyszerűen csak arról van szó, hogy ma a sikeresebb fiatal férfiakat jobban elkényeztetik a nők (30 éve még a rendesebb vidéki lányok szűzen mentek férjhez), ezért sok férfi még 30-as évei elején is a kötöttségek helyett az új élmények keresését hajszolja.


36F

2013. nov. 6. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
igen, visszafogom magam, nehogy sok legyek, de eközben passzívnak se érzem magamat.. legalábbis igyekszem megtartani a helyes egyensúlyt.. de közben belül remegek, hogy mi lesz.. és mikor jön el újra a szakítás..
2013. nov. 6. 16:09
 4/16 A kérdező kommentje:
De ha nem bennem van a hiba, azért az is elkeserítő, mert körülöttem mindenki házasodik, vagy tartós kapcsolata van.. én meg.. mint valami tini. Persze, jelenleg még nem tervezek családot alapítani, tehát nem az irigység beszél belőlem, csak azért úgy vágynék egy jó kapcsolatra, ahol nem kell mindennap azért remegnem, holnap is érdekelni fogom e még..
2013. nov. 6. 16:11
 5/16 anonim ***** válasza:

Ha hozzád mérten túl sikeres férfi a párod, akkor nagyobb a kockázata annak, hogy egy idő után tovább akar lépni.

A legjobb az ha olyan férfit keresel aki összességében sikeres, de nem csajok által körülrajongott beképzelt, nagydumás partiarc.


Pl. a mérnökök jellemzően mindig normálisabb jelleműek

mint a közgazdászok vagy jogászok. Mérnökök jellemzően etikusan végezhetik munkájukat, míg a közgazdászoknak, jogászoknak sokszor másokra destruktívan ható tevékenységgel szerzik profitjukat (ügyfél megpumpálása pénzügyi tanácsadásnál, mások jogi úton történő tönkretétele...)


36F

2013. nov. 6. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
igazából eddig még csak egyetemista fiúkkal voltak kapcsolataim, szóval komoly üzletemberekkel nem, akiket így foglalkozás alapján be lehetett volna sorolni. de minddel szerintem ugyanolyan sikeresek voltunk, a beképzeltség viszont sajnos játszhat.. de akkor miért keresnek meg az ilyen férfiak?! :(
2013. nov. 7. 08:57
 7/16 anonim ***** válasza:
Ismerj meg engem!
2013. nov. 7. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Műegyetemistákat ajánlom. Közülük is a villamosmérnöknek, gépészmérnöknek tanulók a legnormálisabbak.


Baráti körömbe tartozó haver csajoknak, húgomnak és barátnőinek is sokszor mondtak hogy a mérnökök, mérnöknek tanulók a legnormálisabbak. Sokan meg is fogadták a tanácsomat (húgom is).

2013. nov. 7. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Most tűnt csak fel, írod hogy 25 éves vagy. Akkor hozzád már végzett mérnökök illenek.
2013. nov. 7. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Ne is az a lényeg, hogy végzett, vagy nem.. csak érteném..
2013. nov. 7. 09:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!